Naujienos

Kai ant knygos nusileidžia drugeliai...

20180619 115157

Kupiškio viešojoje bibliotekoje, skaityklos ir lankytojų aptarnavimo skyriuose, veikia parodos, kurias rengia ten dirbantys darbuotojai – Jūratė Samulionienė ir Rita Senvaitienė. Nors mūsų patalpos nėra pakankamai pritaikytos, tačiau darbuotojos išradingai panaudoja turimas erdves, ir svarbiausia, tos nedidelės parodėlės rengiamos bendradarbiaujant su skaitytojais – miesto ir rajono gyventojais, galinčiais ir norinčiais pasidalinti savo asmeninėmis fotografijomis ar savo kolekcijomis.

Skaityti daugiau...

Kviečiame susipažinti su nauju elektroniniu leidiniu

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka parengė rekomendacinio pobūdžio leidinį „Daugiakultūrio dialogo biblioteka“, kuriame pateikiama užsienio bibliotekų darbo su migrantais patirtis, pasakojama apie Lietuvoje vykdytas iniciatyvas, dalijamasi gerąja patirtimi, kurios mūsų šalies bibliotekininkai pasisėmė „Erasmus+“ programos mobilumo projekto „Tarpkultūrinis ir informacinis migrantų švietimas – personalo kompetencijų ugdymas“ metu. Leidinyje taip pat galima rasti darbo su migrantais ir pabėgėliais gaires, kitos naudingos informacijos. 

Leidinys „Daugiakultūrio dialogo biblioteka. Darbo su migrantais gairės)

[https://www.lnb.lt/paslaugos/bibliotekoms/profesiniai-informacijos-istekliai/savarankisko-mokymosi-medziaga]

Poezijos pavasario aidai Adomynėje

Skaito Romualdas Gudas

Poezijos paukštė, jau apsilankiusi kitų rajonų poezijos šventėse, birželio 9 dieną nusileido ir Kupiškio krašte. Į Kupiškio rajono viešosios bibliotekos bei literatų klubo „Lėvens balsai" organizuojamą tradicinę šventę „Poezijos pavasario aidai Kupiškyje", kuri šiais metais vyko Adomynėje, atvažiavo literatų iš Anykščių, Biržų, Pasvalio, Panevėžio, Rokiškio, Svėdasų ir net iš Klaipėdos bei Kauno.

Skaityti daugiau...

Bibliotekininkų sąskrydis 2018

Birželio 9–10 d. Kupiškio viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo Pasvalio rajone vykusiame Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydyje „Spindulys esti begalinės šviesos“ (Vydūnas). Daugiau skaitykite: https://www.facebook.com/pg/psvb.lt/photos/?tab=album&album_id=896607663844216
Nuoširdžiai dėkojame Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos kolektyvui už nuostabų renginį ir praleistą laiką kartu.

Sąskrydžio akimirkos

Dėmesio!

prisijungusi LT

Startavo naujas projektas

Papildoma informacija