Naujienos

VASAROS STOVYKLA (8–12 METŲ VAIKAMS)


Be pavadinimo

KVIEČIA į BIBLIOTEKĄ

Jeigu tau ne mažiau kaip 8 ir ne daugiau kaip 12 metų ir vasarą norėtumei praleisti su draugais, ir mėgsti žaisti, sportuoti, piešti, tyrinėti, vaidinti ir t. t., pasitark su tėveliais ir ateik į
KUPIŠKIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS DALYVIŲ SUSIRINKIMĄ

2018 m. birželio 15 d. 10 val. Krantinės g. 24

Skaityti daugiau...

Moksleivių atostogų pradžiai – nemokamas literatūrinis festivalis

Nuotykiai tesiasi programa 1 Nuotykiai tesiasi programa 2 Nuotykiai tesiasi programa 3

 

 

 

 

„Nuotykiai tęsiasi!"
Vasaros festivaliams startą šiemet duos literatūrinis festivalis vaikams „Nuotykiai tęsiasi!". Renginio organizatoriai nori parodyti, kad skaityti ne „reikia", o yra tiesiog smagu. Tad nors festivalis yra literatūrinis ir jame bus skaitykla, vis dėlto skaityti jame bus galima įvairiai – stebint, kaip gimsta istorijos, jas kuriant patiems ir pasineriant į aktyvių veiklų sūkyrį.

Skaityti daugiau...

Projekto „Mokymai Tau: tobulėk, auk, ugdyk“ patirtys

Dabartiniame technologijų amžiuje skaitmeniniai įgūdžiai tampa būtinybė. Jau dvylika metų sėkmingai veikianti asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai" savo vykdoma veikla ir įgyvendinamais projektais prisideda prie Lietuvos informacinės visuomenės kūrimo, gyventojų skaitmeninių įgūdžių plėtojimo. Pagrindinė asociacijos veikla – mokymų organizavimas švietimo ir kultūros įstaigų darbuotojams, stiprinant jų informacinių technologijų kompetencijas.

Skaityti daugiau...

DĖMESIO!

SKELBIMAS5

Knygų klubas atsisveikino vasarai

20180523 163520

Saulėtą trečiadienio popietę knygų klubas „Knygius" rinkosi pašnekesiams apie skaitytas knygas. Nors orai ir vilioja į gamtą, bet mylintys knygą visada randa laiko paskaityti ir pasidalinti su kitais įspūdžiais. O ir knyga, kurią aptarinėjome primena apie būsimas atostogas. Tai E. Umbrasaitės knyga „Prancūzija, mon amour". E. Umbrasaitė – rašytoja ir žurnalistė, jau beveik dešimtmetį gyvenanti Prancūzijos pietvakariuose. Kasdien ji – mažos galerijos viduramžių miestelyje savininkė ir šio krašto gyvenimo stebėtoja.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija