Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Svečiuose panevėžiečiai

DSCF4743

Kalendoriuje spalio 15-ąją minima Pasaulinė baltosios lazdelės diena, kurios tikslas – atkreipti reginčių žmonių dėmesį į šalia esančius neregius ir silpnaregius, pamatyti jų valią ir tvirtybę siekiant gyvenimo pilnatvės.
Kaip ir kasmet, ši diena minima ir Kupiškio viešojoje bibliotekoje. Neseniai įsikūrusio abonemento vadinamame „Skaitytojų kampelyje", buvo paminėta regėjimo negalią turinčių žmonių diena.

Skaityti daugiau: Svečiuose panevėžiečiai

Skulptoriaus Juozo Kėdainio dirbtuvėje

DSCF4689
 
Kupiškio mieste yra toks buvusių kareivinių pastatas. Taip, buvusių kareivinių –kareivių ten seniai nėra, pirmame šio pastato aukšte ,,Lelijos" siuvyklos cechas, antrame – gimnastikos studija, o štai trečiasis aukštas savivaldybės sprendimu yra skirtas mūsų bibliotekai, taip vadinamam mainų skyriui – ten saugomos, sandėliuojamos nenaudojamos knygos, inventorius ir kt.

Skaityti daugiau: Skulptoriaus Juozo Kėdainio dirbtuvėje

Mokymai bibliotekininkams

P9290477

Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyrius vykdo Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Prabylanti krašto istorija: Interaktyvus žemėlapis". Viena iš projekto numatytų veiklų – filmavimo ir filmų montavimo mokymai, skirti vaizdinės kraštotyros informacijos kaupimui. Mokymuose dalyvavo Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir kaimų padalinių darbuotojos.

Skaityti daugiau: Mokymai bibliotekininkams

Literatūrinė valandėlė „Prozos baruose“

„Gimiau po laiminga žvaigžde. Jaunystės metais buvau automatų kulkų suvarpytas, ir mokslo draugai pasiskubino nupinti vainikus man ant kapo. Tik per stebuklą išlikau. Kitais metais dar du susitikimai su mirtimi. Ir vėl – gyvas. Tada aš sau pasakiau: būsiu rašytojas ir rašysiu knygas apie tikėjimą gyvenimu: gyvenimu regimu ir neregimu, gyvenimu nenuspėjamu, kupinu paslapties.

Skaityti daugiau: Literatūrinė valandėlė „Prozos baruose“

Adomynės biblioteka sėkmingai persikėlė į ką tik suremontuotas patalpas

1-20170914 100306

Senuoju adresu – Adomynės dvaro patalpose – bibliotekos Adomynės gyventojai jau nesuras – ten įsikurs kaimo bendruomenė. O štai biblioteka sėkmingai persikėlė į ką tik suremontuotas patalpas Adomynės daugiafunkcio centro (buvusios mokyklos) patalpas. Perkelti knygas ir inventorių darbas nelengvas, todėl teko prašyti mokinių pagalbos – juk jie taip pat bibliotekos lankytojai, ir be abejo, puikūs pagalbininkai.

Skaityti daugiau: Adomynės biblioteka sėkmingai persikėlė į ką tik suremontuotas patalpas

Papildoma informacija