Naujienos

Dėkojame

DSCF6662

 

Noriūnų Jono černiaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojai Ekaterinai Vanagienei už padovanotas naujas knygas viešajai bibliotekai.

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Dėkojame

DSCF6658

 

Kupiškio rajono savivaldybės merui Dainiui Bardauskui už padovanotas knygas viešajai bibliotekai bei padaliniams. Nuolatinis mero dėmesys bibliotekai džiugina ne tik mus, bet ir kiekvieną bibliotekos skaitytoją. Esame labai dėkingi už naujas knygas, gautas šventiniu laikotarpiu.

 

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

„Knygų Kalėdų“ šviesa Subačiaus senelių globos namuose

Subačius 1

Aštuntus metus vykstanti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" skleidžia žinią ir kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms, ir taip prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Bibliotekos misija – dalintis skaitymo šviesa su skaitytojais.
Artėjant gražiausioms metų šventėms norisi daryti gerus darbus, pasidalinti šypsena, gerumu su kitais, norisi kurti tuos mažus kalėdinius stebuklus.

Skaityti daugiau...

Pašnekesiai ir dovanos „Knygiuje“

DSCF6646

Už lango žėruojantis sniegas ir viduje žibančios lemputės primena, kad jau artėja Kalėdos. Į prieškalėdinį susitikimą šventiškai nusiteikusios, nešinos saldumynais ir kepiniais, rinkosi knygų mylėtojos. Prieš paskutinis gruodžio trečiadienis „Knygiui" tikrai ne eilinis.

Skaityti daugiau...

Sveikinimas iš Japonijos

DSCF6653

Kupiškio viešąją biblioteką aplankė džiugi žinia iš Japonijos. Su artėjančiomis gražiausiomis žiemos šventėmis pasveikino ir padovanojo, akcijos „Knygų Kalėdos 2018" proga, bibliotekai knygų Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki. Jis tikisi, kad skaitymo džiaugsmas prisidės prie Japonijos kultūros ir tradicijų pažinimo, o Kupiškio rajono skaitytojai šiomis žiniomis dalinsis su kitais.

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Papildoma informacija