Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Jausmų pasjansas

Be pavadinimo

 

Balandžio 7-ąją, pasaulinę sveikatos dieną, Kupiškio meno mokykloje buvo pristatyta nauja Reginos Baltrūnienės eilėraščių bei poetinių miniatiūrų knyga „Jausmų pasjansas". Tai jau šeštoji poetės, gimusios Kupiškio r., Krasnavos kaime prie Atodūsių tilto, dabar gyvenančios Kupiškyje, išleista knyga.

Skaityti daugiau: Jausmų pasjansas

Naktis bibliotekoje

18- DSC0062

Pastatai, panašiai kaip žmonės, turi savo biografiją: jie gimsta, pasiekia brandą, pasensta ir.... miršta. Kupiškio viešoji biblioteka, šiais metais švenčianti savo 80-metį, įsikūrusi pačiame miesto centre, istoriniame sinagogos pastate gyvuoja paskutinius mėnesius – netrukus bus pratęsti pastato rekonstrukcijos darbai. Prieš išsikeliant į laikinas patalpas, o šį atiduodant statybininkų valiai, bibliotekininkai sumanė ir kovo 31-ąją į atsisveikinimo su pastatu vakarą pakvietė čia dirbusius kultūros namų, muziejaus ir bibliotekos darbuotojus, įvairaus amžiaus lankytojus bei kitus susidomėjusius miestelėnus.

Skaityti daugiau: Naktis bibliotekoje

Kazys Šimonis, krašto dailininkas

Apie K. Šimonio kūrybos parodos pristatymą,
skirtą 130-osioms gimimo metinėms paminėti,

Kovo 11-ąją sutikome kartu

30-DSC00007

Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną sutiko kartu su savo lankytojais. Viešosios bibliotekos direktoriaus Algirdo Venckaus iniciatyva buvo nuspręsta kovo 11-ąją paminėti kitaip – visus bibliotekos lankytojus sutikti šventiškai ir pavaišinti pačių keptais pyragaičiais. Sumanymas turėjo virsti realybe. Į veiklą įsijungė visas bibliotekos kolektyvas jau prieš keletą dienų ir pradėjo ruoštis šventei. Vieni gamino vėliavėles, karpė širdeles ir klijavo ant sienų, kiti pūtė balionus, o tretieji po darbo, namuose kepė pyragaičius. Šventinė nuotaika vyravo nuo ryto iki vakaro beveik visą savaitę.

Skaityti daugiau: Kovo 11-ąją sutikome kartu

Papildoma informacija