Naujienos

Nuo A. J. Greimo semiotikos iki japonų kultūros pažinimo

41529183 1064281680446559 954522645783642112 n

Vasarą, mūsų mieste vykusio kūrybos ir meno festivalio Stichijos 2" metu, tarp gausybės svečių, Kupiškyje apsilankė ir Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda. Draugiškai šnekučiuojantis, Kupiškio viešosios bibliotekos direktoriui Algirdui Venckui pavyko gauti ambasadoriaus pažadą – suteikti galimybę bibliotekininkams iš arčiau susipažinti su japoniška kultūra ir menu.

Skaityti daugiau...

Biblioteka atvėrė duris mokykloje

DSC 0322 bibliotekos atidarymas 9Biblioteka atvėrė duris mokykloje

Dėmesio!

prisijungusi LT

Startavo naujas projektas

Sveikiname su Rugsėjo 1ąja

sveikinimasrugsejis

Mieli Mokiniai, Mokytojai, Tėveliai, Mokyklos bendruomene,
Sveikindami su rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena,
linkime kurti pažangią mokyklą, kuri ugdytų motyvuotą, drąsų ir iniciatyvų jaunimą.
Būkite veržlūs, atkaklūs ir kūrybingi!

Norime informuoti:

nuo rugsėjo 3 d. kviečiame vaikus po pamokų leisti laiką  naujai įsikūrusioje edukacijų klasėje „Kupos" pradinio ugdymo skyriuje (I aukštas) nuo 12.30 iki 16.30 val.

Skaityti daugiau...

Bibliotekininkų metodinė išvyka į Zarasus

Šiltais saulės spinduliais lepinusią paskutinę vasaros dieną viešosios bibliotekos ir jos padalinių darbuotojai išsiruošė į turiningą metodinę išvyką po Zarasų krašto bibliotekas. Tarp septynių ežerų įsikūręs miestas pasitiko ne tik nuostabiais gamtos vaizdais, vizitine miesto kortele jau spėjusiu tapti apžvalgos ratu, bet ir modernia biblioteka, kuri įsikūrusi dviejuose pastatuose: buvusioje tarpukario laikų gimnazijoje ir 2015 metais duris atvėrusiame priestate. Svetingai pasitikusi Zarasų viešosios bibliotekos direktorė Danutė Karlienė aprodė visus bibliotekos skyrius, neįprastas bibliotekos erdves renginiams – lauko terasą ir apžvalgos aikštelę, pristatė vykdomą veiklą, svarbesnius projektus. Žavėjomės didžiulėmis bibliotekos erdvėmis, puikiomis darbo sąlygomis ir nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais pro vitrininius pastato langus.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija