Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Kėdės istorija

2-IMG 6395

Lietuvių kalbos žodynas teigia, kad kėdė – baldas su atrama vienam sėdėti. Tai čia rimtai. O jeigu juokais – kuo geresnėje ir minkštesnėje kėdėje sėdi, tuo didesnis ir galingesnis jautiesi.
Kaip ten bebūtų ir kokioje kėdėje besėdėtume, ji užtikrina mums poilsį, suteikia privatumo, ramybės, o kartais, patogiai įsitaisius – galima ir nusnausti. Skaitantį žmogų dažniausiai įsivaizduojame taip pat sėdintį.

Skaityti daugiau: Kėdės istorija

Kupiškio krašto istorija žemėlapyje

100

 

2018 m. vasario 16 d. švęsime 100-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Šiam jubiliejui dedikuojama gausybė įvairaus pobūdžio renginių, kurių maratonas prasidėjo jau praėjusiais metais.

Skaityti daugiau: Kupiškio krašto istorija žemėlapyje

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka šventė savo veiklos aštuoniasdešimtmetį

Pasvalys 21462609 768097920028525 3846112005252278714 n

1937 metai yra atmintini ne tik mūsų, bet ir daugelio kaimyninių rajonų bibliotekoms. Kaip tik tais metais Lietuvos Respublikos kultūros ministras pasirašė įsakymą dėl viešųjų bibliotekų steigimo Pasvalyje, Anykščiuose, Kupiškyje ir dar keliolikoje Lietuvos miestų ir miestelių. Bibliotekos šią sukaktį pažymi įvairiais renginiais, susitikimais ar šventėmis.

Skaityti daugiau: Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka šventė savo veiklos aštuoniasdešimtmetį

„Lietuvos ryto“ televizija bibliotekoje

1-20170905 153736-001

Šią savaitę Kupiškio rajone viešėjo „Lietuvos ryto" televizijos kūrybinė grupė, kuri rengia laidą apie Kupiškio rajoną. Šios televizijos prodiuseris, filmavimo operatoriai ir laidos vedėjai, tarp kurių ir populiari dainininkė Eva, lankėsi Kupiškio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje ir ten kalbino mūsų bibliotekos savanorį Dominyką Jasaitį, kuris prisideda prie bibliotekos veiklos populiarinimo šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis.

Skaityti daugiau: „Lietuvos ryto“ televizija bibliotekoje

Rugsėjį pasitikome mokyklos kieme

01-DSCF4575

Taip jau atsitiko, kad dėl pastato remonto darbų teko palikti senąsias patalpas L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje ir laikinai įsikurti Kupos pradinės mokyklos pastatuose Krantinės gatvėje. Nors patalpos gana ankštos, tačiau pakankamai jaukios, o kaimynystė su mokykla turi daug privalumų – galima planuoti bendrus renginius, įvairias veiklas, keistis idėjomis ir patirtimi. Pirmas tokio bendradarbiavimo bandymas buvo rugsėjo 1-osios šventė.

Skaityti daugiau: Rugsėjį pasitikome mokyklos kieme

Papildoma informacija