Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Suolelis – Subačiaus MP bibliotekai

8-21121914 1648728021813708 715607812 n2

Siekiant, kad bibliotekos taptų bendruomenės kultūros ir traukos centrais, kuriant jaukesnes erdves bibliotekose, kad būtų gera ateiti visiems, Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius inicijavo akciją „Kėdė bibliotekai".

Dalyvauti akcijoje ir padovanoti modernų suolelį, ant kurio nors retai ir trumpam apsilankantys, prisėstų, Subačiaus MP bibliotekos globėjai – Audrius Daukša – Juozo Tumo-Vaižganto ir Ustronės knygnešių muziejaus direktorius ir Romualdas Karazija –

Skaityti daugiau: Suolelis – Subačiaus MP bibliotekai

Bibliotekos globėja

2-atvirukai 2

 

Palėvenėlėje Danutę-Emiliją Ribokienę pažįsta visi. Iš Panevėžio krašto kilusi moteris čia gyvena jau virš 30 metų. Atėjo dirbti į tuometinį vaikų darželį, vėliau mokė pradinukus. Ir dabar jau įžengusi į aštuntą gyvenimo dešimtmetį, buvusi mokytoja vien tik ilsėtis nemoka. Kambarinių ir daugybės darželio gėlių priežiūra, knygos, rankdarbiai paįvairina Danutės kasdienybę. Jau keliolika metų Danutės rankų darbai puošia Palėvenėlės biblioteką.

Skaityti daugiau: Bibliotekos globėja

Kad gyventume gražiau...

20170817 105729

Kupiškio viešosios bibliotekos laikinosios patalpos Krantinės g. 24 ir jų aplinka keičiasi – tvarkoma aplinka, remontuojamos vidaus patalpos. Visus darbus biblioteka atlieka savo jėgomis, pasitelkdama savanorius bei pasinaudodama savivaldybės laikinojo užimtumo programa. Šalia vaikų literatūros skyriaus, kieme, savanoriai Vaidas ir Edvardas, iš jaunimo garantijų iniciatyvos pirminės intervencijos projekto „Atrask save", įrengė lauko suoliukus jauniesiems skaitytojams. Medžiagas šiems suoliukams atsivežėme iš remontuojamų senųjų bibliotekos patalpų – taip simboliškai istorinės patalpos padeda mums įsikurti laikinosiose.

Skaityti daugiau: Kad gyventume gražiau...

Tiesioginė transliacija!

LRV-MIV-Mazvydo-biblioteka FB 01

Rudilių biblioteka jau turi krėslą

Krėslas2017-07-17 21.11.19

Rudilių padalinys irgi turi krėslą. Jį padovanojo Giedrė ir Rolandas Zaborskiai. Šie rėmėjai bibliotekai dar yra dovanoję 16 populiarių Aleksandro Diuma knygų.

Eleonora Milda Vaižmužienė irgi sutiko būti Rudilių padalinio globėja. Neseniai lentynas papildė jos dovanotos knygos, iš kurių viena – savo kūrybos. Taip pat biblioteka pasipuošė jos įteiktu, pačios tapytu paveikslu „Brandumas“. Ši talentinga kraštietė liepos mėnesį padėjo pravesti renginį „Atkočiškių kraštas – mano gimtinė“.

Skaityti daugiau: Rudilių biblioteka jau turi krėslą

Papildoma informacija