Naujienos

Šimtmečio kupiškėnai – Vilniaus kupiškėnų klube

DSCF1364

 

Tęsiasi Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje" (vadovė Lina Matiukaitė), kurį dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba, veiklos. Vasario 4 d. Šimtmečio kupiškėnų rinkimų, vykusių dar praeitais metais, rezultatai pristatyti Vilniaus mokytojų namų svetainėje, kur kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį renkasi jau dvidešimt šeštus metus gyvuojančio Vilniaus kupiškėnų klubo nariai.

Skaityti daugiau...

Sveikiname

Riciardas 1

  

Ričardą Balaboną

sėkmingai pasirodžius

LRT televizijos žaidime

„Auksinis protas‘‘

Balsavome už Metų knygas suaugusiems

DSCF5171

Sausio 30 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo Metų knygos – 2017 rinkimuose, balsuodami už suaugusiųjų penketuko knygas. Balsavimui pristatytos knygos:

Skaityti daugiau...

Į biblioteką ne tik spaudos ar knygų...

DSCF1271

Jau įpratome, kad biblioteka nebėra ta vieta, kur galima tik pasiskolinti knygas ar pavartyti laikraščius – viešosios interneto prieigos, fonotekos, žaislotekos ir kitos paslaugos yra nemokamos ir prieinamos visiems registruotiems vartotojams. Daugelis bibliotekų puikiai atnaujintos, suremontuotos... beje, ir mūsų bibliotekos remonto darbai vyksta sparčiai, o Adomynės ir Šimonių padalinių lankytojai jau gali džiaugtis šiltomis ir jaukiomis, ką tik suremontuotomis patalpomis šių gyvenviečių mokyklose. Žinoma, bibliotekose vyksta ir susitikimai su rašytojais, naujų knygų pristatymai, parodos ir kiti renginiai....

Skaityti daugiau...

Dėmesio!

Siaur ejimo  lazdos

Papildoma informacija