Naujienos

Edukacinės erdvės Pakruojyje

Pasibaigus Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiams mūsų bibliotekos darbuotojai pasinaudojo Pakruojo viešosios bibliotekos kvietimu pasidomėti, kaip parengtos jų bibliotekos erdvės edukaciniams renginiams, kaip vyksta kita bibliotekos veikla, pagaliau mus labai domino unikalus pastatas – Pakruojo medinė sinagoga, kuri pritaikyta bibliotekos reikmėms. Puikus pavasariškai šiltas oras buvo geras mūsų kelionės palydovas – visiems suprantama, kad keliauti tuomet daug smagiau nei lyjant, todėl daugiau kaip 30-ties bibliotekos darbuotojų nuotaika buvo puiki.

Skaityti daugiau...

Sielos šauksmas

DSCF2317

Bibliotekų savaitės renginių maratonas mūsų bibliotekoje užbaigtas balandžio 27 dieną populiarios knygos pristatymu. Į susitikimą atvyko aktorius, režisierius ir politikas, LR Seimo narys Robertas Šarknickas, pristatęs savo knygą „Šarkos sielos šauksmas". Knygos pavadinimas atspindi joje paliečiamas aktualias temas, tokias kaip benamystė, patyčios, tėvų palikto vaiko ir paauglio vietos po saule ieškojimas... Tai skaudi paties menininko gyvenimo istorijos atkarpa, todėl pasakojimas nepalieka abejingų. Knyga jau susilaukė dviejų leidimų.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su rašytoja

DSCF5638

Renata Šerelytė – prozininkė, dramaturgė, rašytoja, kritikė. Ji yra baigusi lietuvių kalbos ir literatūros studijas Vilniaus universitete. Pirmieji jos eilėraščiai rajoniniame „Komunizmo keliu" laikraštyje pasirodė 1983 metais, palydėti Rimanto Urbono žodžių, o „Moksleivyje" – 1986 m. 1995 metais išleistas pirmasis rašytojos novelių rinkinys „Žuvies darinėjimas". Rašytoja rašo vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Vaikai mėgsta jos knygų seriją apie krakatukus, paaugliai skaito „Žvaigždžių medžiagą". R. Šerelytė jau yra išleidusi 24 knygas.

Skaityti daugiau...

Dėmesio!

Pradedamas įgyvendinti projektas

„Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje"

Supaprastinta nuotolinė prieiga prie užsienio duomenų bazių

 
Tai Jūsų patogumui, mieli vartotojai
 
Informuojame, kad registruotiems Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vartotojams supaprastinta prieiga prie prenumeruojamų užsienio duomenų bazių (DB).
 
Jei turite Nacionalinės bibliotekos skaitytojo pažymėjimą, jums tereikia apsilankyti adresu
www.lnb.lt<http://www.lnb.lt> >ATRADIMAI > Duomenų bazės > EZ proxy ir prisijungti. Naudojantis šia paslauga nereikia keisti naršyklės nustatymų.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija