Naujienos

Sveikinimas iš Japonijos

DSCF6653

Kupiškio viešąją biblioteką aplankė džiugi žinia iš Japonijos. Su artėjančiomis gražiausiomis žiemos šventėmis pasveikino ir padovanojo, akcijos „Knygų Kalėdos 2018" proga, bibliotekai knygų Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki. Jis tikisi, kad skaitymo džiaugsmas prisidės prie Japonijos kultūros ir tradicijų pažinimo, o Kupiškio rajono skaitytojai šiomis žiniomis dalinsis su kitais.

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Šimtmečio Knygų Kalėdos

4

Paskutinę rudens dieną, lapkričio 30-ąją, Prezidentūros Baltojoje salėje vyko šventinis renginys, kurio metu Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atversdama simbolinę šviečiančią knygą, įžiebė pirmąją šalies Kalėdų eglę ir paskelbė jau aštuntą kartą vykstančios akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią.

Skaityti daugiau...

Seminaras „Asmens duomenų apsaugos įgyvendinimas bibliotekoje“

47377787 365300177558123 5760179940033036288 n

 

2018 m. gegužės 25 d. Lietuvoje, kaip ir visose Europos Sąjungos šalyse įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Šiuo dokumentu stiprinamos duomenų subjektų teisės bei didinama duomenų valdytojų ir duomenų tvarkytojų atsakomybė, reikalaujama skaidrumo.

Skaityti daugiau...

Nuoširdžiai dėkojame

DSCF6524


kupiškėnui Algimantui Jasaičiui
už padovanotas vinilines plokšteles viešajai bibliotekai ir
kviečiame į skaityklos skyrių pasiklausyti.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Mero Dainiaus Bardausko dovana skaitytojams

DSCF6249

Nuoširdžiai dėkojame Kupiškio rajono savivaldybės merui Dainiui Bardauskui už vėl padovanotas naujas knygas viešosios bibliotekos ir kaimų bibliotekų skaitytojams. Visos padovanotos knygos svarbios ir reikalingos.

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Papildoma informacija