Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Išvyka į Kauną

Balandžio 28 d. Kupiškio viešosios bibliotekos ir jos padalinių darbuotojai išvyko į Kauną. Šios kelionės tikslas buvo – aplankyti keletą įžymių vietų.
Bibliotekininkai lankėsi viename iš gražiausių Rytų Europos vienuolynų – Pažaislio Kamaldulių vienuolyne.

Skaityti daugiau: Išvyka į Kauną

Susitikimas su liuteronų kunigu

12-DSCF4052

Šiemet daugelis pasaulio krikščioniškųjų šalių švenčia 500-ąsias Reformacijos metines, ne išimtis ir Lietuva, nes 2017 metus Seimas paskelbė Reformacijos metais. Minime 500-ąjį jubiliejų nuo Reformacijos pradžios, kai 1517 metais augustinų vienuolis Martynas Liuteris paskelbė garsiąsias savo 95 tezes, kuriose pasisakė prieš neribotą popiežiaus valdžią ir indulgencijų (atlaidų) pardavinėjimą bei išdėstė svarbiausius savo religinės doktrinos teiginius.

Skaityti daugiau: Susitikimas su liuteronų kunigu

Dar viena pažintis su Galina Dauguvietyte

5-2017 NBS logo1

Skaitytojai seniai pamėgo biografines knygas apie režisierę, įstabią asmenybę Galiną Dauguvietytę, todėl balandžio 25-tą, antrąją Nacionalinės bibliotekų savaitės dieną, į viešojoje bibliotekoje įvykusį susitikimą su žurnaliste Inga Liutkevičiene ir jos knygos „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?" pristatymą susirinko nemažas būrelis kupiškėnų.

Skaityti daugiau: Dar viena pažintis su Galina Dauguvietyte

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Kupiškio viešojoje bibliotekoje

2017 NBS logo1

 
Kiekvienais metais Lietuvos bibliotekininkų draugija balandžio mėnesį skelbia Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. 2017 m. balandžio 24–30 dienomis paskelbta jau 17-oji Lietuvoje organizuojama knygos mylėtojų šventė, kurios tema „#tuesibiblioteka“.

Skaityti daugiau: Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Kupiškio viešojoje bibliotekoje

Tiesioginė transliacija!

 

stogo danga

 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su Nacionaline mokėjimo agentūra, balandžio 25 d. 14 val. organizuoja tiesioginę transliaciją, tema - Parama asbestinių stogų dangos keitimui.
Šį kartą Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius Erikas Bėrontas bei Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktoriaus pavaduotoja Alma Valskytė pristatys 2017 m. paraiškų dėl paramos asbestinių stogų dangos keitimui  tvarką ir pasidalins praktiniais patarimais, ką reiktų žinoti ketinantiems kreiptis dėl šios paramos.

Papildoma informacija