Naujienos

Maestro Vytautą Kernagį prisimenant...

DSCF6272

 

Lapkričio 7 d. Kupiškio kultūros centro vitražų salėje vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo nariu Vytautu Kernagiu, kurį pristatė Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus.

Skaityti daugiau...

Mero Dainiaus Bardausko dovana skaitytojams

DSCF6249

Nuoširdžiai dėkojame Kupiškio rajono savivaldybės merui Dainiui Bardauskui už vėl padovanotas naujas knygas viešosios bibliotekos ir kaimų bibliotekų skaitytojams. Visos padovanotos knygos svarbios ir reikalingos.

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Tarptautinėje konferencijoje pristatytas projektas „Prisijungusi Lietuva“

7

 

Nuolat kintančiame šiuolaikiniame pasaulyje vis didesnę svarbą įgyja informacinės technologijos, o kasdienybė be interneto tampa sunkiai įsivaizduojama. Nuolat tobulėjantys skaitmeniniai įrankiai, didėjanti elektroninių paslaugų pasiūla skatina vis daugiau žmonių pradėti naudotis internetu.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su Valdu Papieviu

DSCF6222

Spalio 26 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su Paryžiuje gyvenančiu lietuvių prozininku, vertėju, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Valdu Papieviu. Rašytoją pristatė viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus, kalbino kultūros istorikas doc. dr. Darius Kuolys. Šiais metais pasirodė prieš 30 metų rašytas jo romanas „Brydė", kuris ir buvo pristatytas kupiškėnams.

Skaityti daugiau...

Pirmasis „Knygiaus“ gimtadienis

DSCF6180

Spalio 23 dieną knygų mylėtojai rinkosi į ne eilinį susitikimą. Nors oras tikrai nelepino, bet „Knygiaus" klubo lankytojos atėjo su pakilia nuotaika – juk šiandien švenčiamas „Knygiaus" gimtadienis. Susirinkusios labai laukėme klubo vadovės Editos atnešamo gimtadienio torto, o jis tikrai įspūdingas. Knygos formos tortas su širdžiai mielu užrašu – „Knygiui" vieni metai. Nepamiršome užsidegti ir didžiulės žvakės, kuri nuo šiol bus uždegama kiekvieną klubo susitikimą. Pirmiausia prisiminėme klubo susikūrimo pradžią.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija