Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Paminėjome Kultūros dieną

Be pavadinimo

 

Kultūros darbuotojai paminėjo Pasaulinę kultūros dieną, kaip savo profesinę šventę – tai bandymas suburti visus kultūros darbuotojus po vienu stogu ir sukurti šventinę nuotaiką visiems, krašto kultūra besirūpinantiems, žmonėms, pagerbti labiausiai tais metais Kupiškio rajono kultūrai nusipelniusius darbuotojus. Organizacinius rūpesčius prisiimė Kupiškio rajono savivaldybė ir Kupiškio kultūros centras, o mums liko maloni šventės dalyvių misija.

Skaityti daugiau: Paminėjome Kultūros dieną

Jausmų pasjansas

Be pavadinimo

 

Balandžio 7-ąją, pasaulinę sveikatos dieną, Kupiškio meno mokykloje buvo pristatyta nauja Reginos Baltrūnienės eilėraščių bei poetinių miniatiūrų knyga „Jausmų pasjansas". Tai jau šeštoji poetės, gimusios Kupiškio r., Krasnavos kaime prie Atodūsių tilto, dabar gyvenančios Kupiškyje, išleista knyga.

Skaityti daugiau: Jausmų pasjansas

Naktis bibliotekoje

18- DSC0062

Pastatai, panašiai kaip žmonės, turi savo biografiją: jie gimsta, pasiekia brandą, pasensta ir.... miršta. Kupiškio viešoji biblioteka, šiais metais švenčianti savo 80-metį, įsikūrusi pačiame miesto centre, istoriniame sinagogos pastate gyvuoja paskutinius mėnesius – netrukus bus pratęsti pastato rekonstrukcijos darbai. Prieš išsikeliant į laikinas patalpas, o šį atiduodant statybininkų valiai, bibliotekininkai sumanė ir kovo 31-ąją į atsisveikinimo su pastatu vakarą pakvietė čia dirbusius kultūros namų, muziejaus ir bibliotekos darbuotojus, įvairaus amžiaus lankytojus bei kitus susidomėjusius miestelėnus.

Skaityti daugiau: Naktis bibliotekoje

Kazys Šimonis, krašto dailininkas

Apie K. Šimonio kūrybos parodos pristatymą,
skirtą 130-osioms gimimo metinėms paminėti,

Papildoma informacija