Naujienos

,,AD ASTRA“ nominacijos Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje

DSC04904

 

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkęvičaitės-Bitės viešoji biblioteka yra labai svarbus mūsų bibliotekos partneris ir globėjas – visais, su bibliotekų veikla susijusiais klausimais, mes galime kreiptis ir visada gauname kvalifikuotą ir savalaikę pagalbą. Bet ne tik tai – ši biblioteka rūpinasi ir regiono bibliotekų darbuotojų kvalifikacija, vertina ir pažymi svarbiausias veiklas ir, kas taip pat labai svarbu, apdovanoja geriausius regiono bibliotekininkus už pasiekimus darbe.

Skaityti daugiau...

Mokymai bibliotekos darbuotojams

DSCF5788

Mokytis reikia visiems, o tiems, kurie turi mokyti kitus, tai daryti reikia ypač atsakingai, todėl bibliotekos darbuotojams mokytis dirbti su šiuolaikinėmis technologijomis – šiuo atveju planšetiniais kompiuteriais – teko ypač intensyviai ir produktyviai, praktinių užsiėmimų metodu.
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka parengė programą „iPad planšečių galimybės tavo poreikiams", kurios tikslas ugdyti bibliotekininkų skaitmenines kompetencijas, supažindinti bibliotekų specialistus su iPad planšetinių kompiuterių valdymu, taikomųjų programėlių pritaikymo bibliotekos veikloje galimybėmis.

Skaityti daugiau...

Dar vienas krėslas bibliotekoje

DSC01807

Pasaulis yra graži knyga
„Žmogui gamta daug dovanoja,
Mėnulį, saulę ir gėles,
O aš dažnai sau galvoju,
Ką paliksiu – tiktai eiles?"
(B. Zaborskytė-Jasinskienė)

Svetingai atvėrusi duris pirmiesiems Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės lankytojams, Lukonių biblioteka sulaukė garbios viešnios. Pirmosios dienos popietę atskubėjo kraštietė literatė bei bibliotekos globėja Birutė Zaborskytė-Jasinskienė.

Skaityti daugiau...

NEPRALEISKITE PIRMOSIOS VIRTUALIOS KALBOS VIKTORINOS!

 

Kalbos viktorina

 

Lietuvių kalbos draugija kviečia gegužės 7 d. dalyvauti
visuotinėje virtualioje kalbos viktorinoje.
Viktorinos užduotis visą parą bus galima rasti štai čia:
Jums reikės atsakyti į 25 klausimus: prie kiekvieno klausimo
pažymėti tą atsakymo variantą, kuris pasirodys tinkamiausias.

 

Edukacinės erdvės Pakruojyje

Pasibaigus Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiams mūsų bibliotekos darbuotojai pasinaudojo Pakruojo viešosios bibliotekos kvietimu pasidomėti, kaip parengtos jų bibliotekos erdvės edukaciniams renginiams, kaip vyksta kita bibliotekos veikla, pagaliau mus labai domino unikalus pastatas – Pakruojo medinė sinagoga, kuri pritaikyta bibliotekos reikmėms. Puikus pavasariškai šiltas oras buvo geras mūsų kelionės palydovas – visiems suprantama, kad keliauti tuomet daug smagiau nei lyjant, todėl daugiau kaip 30-ties bibliotekos darbuotojų nuotaika buvo puiki.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija