Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Kviečiame balsuoti!

Metu knygos rinkimai 2016

2016-aisias – Bibliotekų metais į duris beldžiasi virtualioji realybė

Baigiasi 2016-ieji – Bibliotekų metai, per kuriuos šalyje įvyko rekordinis renginių, projektų ir įvykių skaičius. Pagrindiniai šių metų veiklos akcentai buvo KNYGA ir SKAITYMAS, sutelkę visuomenę atrasti skaitymo malonumą. Tačiau šalia knygų bibliotekose įsitvirtino daug naujoviškų paslaugų, tarp kurių jau galima pamatyti ir virtualiosios realybės ekspoziciją – pirmą tokią Europoje.

Skaityti daugiau: 2016-aisias – Bibliotekų metais į duris beldžiasi virtualioji realybė

„Intelektų kovos su Vytaru Radzevičiumi“ pasiekė Kupiškį

10-IMG 0594
Penktadienio, gruodžio 16-osios, vakarą į Kupiškio kultūros centro Vitražų salę Kupiškio krašto žmones subūrė Kupiškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Laikinai einančioji bibliotekos direktorės pareigas Lina Matiukaitė prieššventinį renginį – „Intelektų kovas“ paprašė surengti ir vesti visuomenėje puikiai žinomo Vytaro Radzevičiaus, kuris dar šiais metais, Nacionalinę Bibliotekų savaitę, tapo Kupiškio viešosios bibliotekos globėju.

Skaityti daugiau: „Intelektų kovos su Vytaru Radzevičiumi“ pasiekė Kupiškį

Nauja virtuali paroda

ABC apie stumbrus

Romualdo Barausko nuotrauka

 

Bibliotekoms paskirti knygų komplektai

Metu knygos rinkimai 2016

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų bibliotekos darbuotojomis, kurių paraiškos patenkintos ir gaus po komplektą knygų „Metų knygos rinkimams"! Suaugusiųjų kategorijos knygos atiteks Skaitytojų aptarnavimo skyriui, Antašavos, Juodpėnų, Palėvenėlės ir Subačiaus padaliniams. Poezijos kategorijos - Laičių ir Lukonių padaliniams, na, o vaikiškų knygų komplektai keliaus į Vaikų literatūros skyrių, Salamiesčio bei Virbališkių padalinius!

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Vilkienė

Papildoma informacija