Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Kovo 11-ąją sutikome kartu

30-DSC00007

Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną sutiko kartu su savo lankytojais. Viešosios bibliotekos direktoriaus Algirdo Venckaus iniciatyva buvo nuspręsta kovo 11-ąją paminėti kitaip – visus bibliotekos lankytojus sutikti šventiškai ir pavaišinti pačių keptais pyragaičiais. Sumanymas turėjo virsti realybe. Į veiklą įsijungė visas bibliotekos kolektyvas jau prieš keletą dienų ir pradėjo ruoštis šventei. Vieni gamino vėliavėles, karpė širdeles ir klijavo ant sienų, kiti pūtė balionus, o tretieji po darbo, namuose kepė pyragaičius. Šventinė nuotaika vyravo nuo ryto iki vakaro beveik visą savaitę.

Skaityti daugiau: Kovo 11-ąją sutikome kartu

Kupiškio rajono savivaldybės bibliotekai – 80

Šiemet sukanka 80 metų, kai 1937 m. vasario 1 d. Lietuvos Respublikos Švietimo ministro J. Tankūno įsakymu Kupiškyje buvo įsteigta valstybinė viešoji biblioteka su skaitykla. Šį reikšmingą įvykį minėsime visus 2017 metus. Stengsimės, kad vyksiančiuose renginiuose ir parodose atsiskleistų iškalbingas bibliotekos ir šio krašto bendruomenės istorinis santykis. Lauksime kupiškėnų ir svečių mūsų jubiliejiniuose renginiuose!
Džiaugiamės, kad nuo 1951 m. ilgus dešimtmečius biblioteka įsikūrusi buvusioje žydų sinagogoje, pagaliau atsinaujins – 2016 m. pagal naują projektą pradėtas renovuoti bibliotekos pastatas įgaus buvusios sinagogos atvaizdą, tik modernizuotą išorėje ir viduje pagal Europos Sąjungos standartus.

Kupiskio VB vizualizacija

 

Plačiau apie bibliotekos istoriją

Prieš penkerius metus minėjome bibliotekos 75-metį ir tai progai sukūrėme vaizdų pasakojimą apie savo įstaigos veiklą... Žiūrėti čia

Skaityti daugiau: Kupiškio rajono savivaldybės bibliotekai – 80

Bibliotekininkai konferencijoje

15-DSCF3416

Kovo 3 d. Kupiškio Kultūros centro vitražų salėje vyko susirinkimas-konferencija „Tai nuo jūsų čia taip šviesu, nuo žodžio šitaip pasakyto, nuo pagalvojimo balsu..." (Just. Marcinkevičius), skirta Lietuvių kalbos dienoms paminėti, prisimenant kraštietę poetę Jadvygą Gabriūnaitę. Renginį vedė Kupiškio etnografijos muziejaus specialistė Kristina Jokimienė.

Skaityti daugiau: Bibliotekininkai konferencijoje

Maloni išvyka į Panevėžį

02-DSCF3293

 

Kovo 2 d. popietę Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko parodos „Dailininkui Kaziui Šimoniui – 130“ atidarymas. Originalūs, didelę vertę turintys dailininko kūriniai eksponuojami iš seniausio ir didžiausio šalyje Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rinkinių.

Skaityti daugiau: Maloni išvyka į Panevėžį

Padėka

Kupiškio rajono savivaldybės viešąjai bibliotekai
už dalyvavimą Saugesnio interneto savaitės iniciatyvoje
 
Prie šios iniciatyvos jungėsi ir 9 padaliniai:
Adomynės, Alizavos, Antašavos, Juodpėnų, Noriūnų, Rudilių, Salamiesčio, Subačiaus ir Virbališkių.

Papildoma informacija