Naujienos

Turėjau lėlę, supau ją prie krūtinės...

Vasario 3-iąją pristatytas projektas „Aprenkime lėlę", organizuotas Kupiškio vaikų lopšelio–darželio „Saulutė", baigėsi. Nors akimirksniui buvo sugrįžta į vaikystę, į spalvingus prisiminimus, į rožinių svajonių pasaulį, atgaivinant mažą krislelį savo širdies, trupinėlį troškimų ir meilės – savo žaislui, lėlei ir vaikystei.

Turėjau lėlę, supau ją prie krūtinės...

„Visada ieškome kelių, kaip sugrįžti į vaikystę" – kalbėjo Kupiškio vaikų lopšelio–darželio „Saulutė" direktorė Danutė Staišiūnienė. Tai įgyvendinti padėjo „Aprenkime lėlę" projektas. Visi parodos lankytojai iki vasario 24 d. galėjo rinkti labiausiai patikusią lėlę ir už ją prabalsuoti. Nebuvo nė vienos lėlės vienodos. Kaip ir kiekvienas žmogus turi savo charakterį, taip ir lėlėse spindėjo asmenybės. Visos lėlės buvo labai gražios, todėl išrinkti gražiausią buvo pasitelkta balsavimu. Iš viso dalyvavo 475 balsuotojai. Buvo sudaryta komisija, kuriai atstovavo ir dailės mokytojos. Tačiau komisija daug dėmesio kreipė į žiūrovų balsus. Išrinktos 5 lėlės, pelniusios žiūrovų simpatijas. Vaikų lopšelio–darželio „Varpelis" 3 mamos aprengė vieną lėlę – mokinukę ir pelnė žiūrovų simpatijų prizą. Subačiaus lopšelio–darželio direktorės Marijos Morkūnienės ir mamos Donatos Tamošiūnė lėlytės taip pat gavo žiūrovų simpatijų prizus. Daugiausia žiūrovų balsų surinko vaikų lopšelio–darželio „Saulutė" auklėtojos N. Skaburskienės lėlė, aprengta balta, nėriniuota, lyg nuotakos suknele ir pelniusi žiūrovų simpatijų prizą . O pati pati gražiausia išrinkta ir simpatijų prizą pelniusi mamos Vaidos Gudienės lėlytė, aprengta mėlyna, lyg dangaus žydrynė, megzta suknele. Ji iš tolo švietė ir traukė kiekvieno žvilgsnį.

„Atverkim savo širdis...kol mes gyvos – gyvos ir mūsų idėjos..." – kalbėjo J. Karnišovaitė.

Gražiosios lėlės Kupiškio viešosios bibliotekos Parodų salėje ilgam neužsibus, jos jau pakviestos keliauti į Rokiškio rajono viešąją biblioteką.

Kupiškio viešosios bibliotekos direktorė, Daiva Bubulienė, dėkinga už mielą bendradarbiavimą Kupiškio rajono lopšelių–darželių darbuotojoms ruošiant įvairius renginius ir parodas.

Regina Vilčinskienė
Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
vyresn. bibliotekininkė

Papildoma informacija