Naujienos

„Skaitytojų kampelyje“ sausio susitikimas

DSCF5155

 

Visada smagu žinoti, kad knyga yra tas magnetas, kuris traukia žmones į biblioteką, traukia bendraminčius, knygų mylėtojus susiburti, pasidalinti perskaitytomis knygomis ir jose atrasta išmintimi. Kaip ir kiekvieną mėnesį, taip ir sausio mėnesio pasirinktą trečiadienį abonemento „skaitytojų kampelyje" rinkosi knygų klubo nariai, pasišnekėti apie perskaitytas knygas. Džiugu buvo pamatyti atėjusius naujus žmones, reiškia klubas plečiasi, pritraukia vis daugiau knygų mylėtojų.

Skaityti daugiau...

kviečiame naudotis naujomis bibliotekos paslaugomis

Ar zinai svetainei

Kviečiame į pasakų namelį!

20180118 151746

Bibliotekos Vaikų erdvėje jaunuosius skaitytojus kviečia pasakų namelis, kurį pastatyti jauniesiems skaitytojams padėjo savanoris Rokas Kriščiūnas.
Namelis tvirtas ir gana talpus, todėl išbandyti šio namelio privalumus (ten ir pasakos kitaip skaitosi....) kviečiame visus jaunuosius skaitytojus ir bibliotekos bičiulius.

Algirdo Juliaus Greimo aktualumas – nuo Kupiškio iki Paryžiaus

DSC00044Kupiškio viešosios bibliotekos kvietimu 2018 m. sausio 19 d. Kupiškio mieste viešėjo ambasadorius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Arūnas Gelūnas. Ambasadorius prie UNESCO, dar ne taip seniai perdavęs savo įgaliojimus, reziduodamas Paryžiuje rūpinosi mūsų kraštiečio Algirdo Juliaus Greimo šimtųjų gimimo metinių įtraukimu į viso pasaulio kultūrai svarbių minėtinų datų sąrašą šioje organizacijoje.

Skaityti daugiau...

Kalcis ir gyvenimas

26972737 10208604802797632 849183700 o

 

Kalcis yra vienas iš svarbiausių cheminių elementų, kuris palaiko tinkamą žmogaus organizmo funkcionavimą. Šis elementas yra atsakingas už stiprius dantis ir sveikus kaulus. Pakankama kalcio koncentracija užtikrina tinkamą kraujo krešėjimą ir pagerina raumenų funkcijas bei nervinius impulsus. Rekomenduojamą kiekį kalcio gauname su maistu, tačiau kartais, norint išvengti kalcio trūkumo, reikia vartoti ir maisto papildus.
Taip jau antrąjį susitikimą pradėjo „Tiens" kompanijos atstovė, viešnia iš Šiaulių Kristina Misiuvienė.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija