Naujienos

Išvyka – projekto „Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje“ dalis

DSCF1069

 

Kupiškio viešoji biblioteka vykdo projektą „Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje", skirtą savo krašto pažinimo, pilietiškumo ir istorinės savimonės ugdymui. Rugsėjo 9–30 d. vyko labiausiai Kupiškio kraštui ir Lietuvai nusipelniusių, žymiausių Šimtmečio kupiškėnų rinkimai, kurių rezultatai bus pristatyti gruodžio 15 d., Kupiškio kultūros centre, baigiamajame projekto renginyje.

Skaityti daugiau...

Kas lemia žmonių sveikatą?

DSCF5122

Žmonių sveikatą lemia daugelis veiksnių – gera nuotaika, miegas, mityba. Apie tai gruodžio 12 dienos pavakarę susirinkusiems kalbėjo tarptautinės korporacijos „Tiens" atstovė, viešnia iš Šiaulių, Kristina Misiuvienė. Šiuolaikinėmis sąlygomis, dėl pagreitėjusio gyvenimo ritmo, nereguliarios mitybos ir poilsio, didelio krūvio ir kitų faktorių žmogaus organizmas fiziškai ir morališkai dėvisi greičiau.

Skaityti daugiau...

Kupiškio diena Panevėžyje

KUPIŠKIO DIENA – ĮSIMINTINA KELIONĖ PO KRAŠTO ISTORIJĄ IR DABARTĮ

Išrinkime bibliotekai vardą!

Kupiškio viešoji biblioteka, kaip daugelis Lietuvos bibliotekų, nori turėti vardą, todėl teiraujamės Jūsų nuomonės

APKLAUSA

Pagerbta kupiškėnė

17-0882--

Gruodžio 3 d. Vilniaus kupiškėnu klube buvo paminėtos poetės Uršulės Tamošiūnaitės 170-osios gimimo metinės. Popietėje dalyvavo ir apie pirmosios lietuvių poetės moters kūrybą kalbėjo bei jos eilėraščius skaitė Kupiškio viešosios bibliotekos Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Matiukaitė, mokytoja Laima Venciūnaitė ir skaitovė Danutė Petrušauskienė. Koncertavo Vilniaus miesto Žirmūnų seniūnijos folkloro ansamblis „Vilniaus gija", kuriam vadovauja taip pat kupiškėnas – iš Bikonių kaimo kilęs Arvydas Kirda.

Renginio akimirkos

Papildoma informacija