Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Dar viena pažintis su Galina Dauguvietyte

5-2017 NBS logo1

Skaitytojai seniai pamėgo biografines knygas apie režisierę, įstabią asmenybę Galiną Dauguvietytę, todėl balandžio 25-tą, antrąją Nacionalinės bibliotekų savaitės dieną, į viešojoje bibliotekoje įvykusį susitikimą su žurnaliste Inga Liutkevičiene ir jos knygos „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?" pristatymą susirinko nemažas būrelis kupiškėnų.

Skaityti daugiau: Dar viena pažintis su Galina Dauguvietyte

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Kupiškio viešojoje bibliotekoje

2017 NBS logo1

 
Kiekvienais metais Lietuvos bibliotekininkų draugija balandžio mėnesį skelbia Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. 2017 m. balandžio 24–30 dienomis paskelbta jau 17-oji Lietuvoje organizuojama knygos mylėtojų šventė, kurios tema „#tuesibiblioteka“.

Skaityti daugiau: Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Kupiškio viešojoje bibliotekoje

Tiesioginė transliacija!

 

stogo danga

 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su Nacionaline mokėjimo agentūra, balandžio 25 d. 14 val. organizuoja tiesioginę transliaciją, tema - Parama asbestinių stogų dangos keitimui.
Šį kartą Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius Erikas Bėrontas bei Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktoriaus pavaduotoja Alma Valskytė pristatys 2017 m. paraiškų dėl paramos asbestinių stogų dangos keitimui  tvarką ir pasidalins praktiniais patarimais, ką reiktų žinoti ketinantiems kreiptis dėl šios paramos.

Paminėjome Kultūros dieną

Be pavadinimo

 

Kultūros darbuotojai paminėjo Pasaulinę kultūros dieną, kaip savo profesinę šventę – tai bandymas suburti visus kultūros darbuotojus po vienu stogu ir sukurti šventinę nuotaiką visiems, krašto kultūra besirūpinantiems, žmonėms, pagerbti labiausiai tais metais Kupiškio rajono kultūrai nusipelniusius darbuotojus. Organizacinius rūpesčius prisiimė Kupiškio rajono savivaldybė ir Kupiškio kultūros centras, o mums liko maloni šventės dalyvių misija.

Skaityti daugiau: Paminėjome Kultūros dieną

Jausmų pasjansas

Be pavadinimo

 

Balandžio 7-ąją, pasaulinę sveikatos dieną, Kupiškio meno mokykloje buvo pristatyta nauja Reginos Baltrūnienės eilėraščių bei poetinių miniatiūrų knyga „Jausmų pasjansas". Tai jau šeštoji poetės, gimusios Kupiškio r., Krasnavos kaime prie Atodūsių tilto, dabar gyvenančios Kupiškyje, išleista knyga.

Skaityti daugiau: Jausmų pasjansas

Papildoma informacija