Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Dėmesio!

Keičiasi aptarnavimo tvarka „Swedbankas" padalinyje

Naktis bibliotekoje

18- DSC0062

Pastatai, panašiai kaip žmonės, turi savo biografiją: jie gimsta, pasiekia brandą, pasensta ir.... miršta. Kupiškio viešoji biblioteka, šiais metais švenčianti savo 80-metį, įsikūrusi pačiame miesto centre, istoriniame sinagogos pastate gyvuoja paskutinius mėnesius – netrukus bus pratęsti pastato rekonstrukcijos darbai. Prieš išsikeliant į laikinas patalpas, o šį atiduodant statybininkų valiai, bibliotekininkai sumanė ir kovo 31-ąją į atsisveikinimo su pastatu vakarą pakvietė čia dirbusius kultūros namų, muziejaus ir bibliotekos darbuotojus, įvairaus amžiaus lankytojus bei kitus susidomėjusius miestelėnus.

Skaityti daugiau: Naktis bibliotekoje

Kazys Šimonis, krašto dailininkas

Apie K. Šimonio kūrybos parodos pristatymą,
skirtą 130-osioms gimimo metinėms paminėti,

Kovo 11-ąją sutikome kartu

30-DSC00007

Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną sutiko kartu su savo lankytojais. Viešosios bibliotekos direktoriaus Algirdo Venckaus iniciatyva buvo nuspręsta kovo 11-ąją paminėti kitaip – visus bibliotekos lankytojus sutikti šventiškai ir pavaišinti pačių keptais pyragaičiais. Sumanymas turėjo virsti realybe. Į veiklą įsijungė visas bibliotekos kolektyvas jau prieš keletą dienų ir pradėjo ruoštis šventei. Vieni gamino vėliavėles, karpė širdeles ir klijavo ant sienų, kiti pūtė balionus, o tretieji po darbo, namuose kepė pyragaičius. Šventinė nuotaika vyravo nuo ryto iki vakaro beveik visą savaitę.

Skaityti daugiau: Kovo 11-ąją sutikome kartu

Kupiškio rajono savivaldybės bibliotekai – 80

Šiemet sukanka 80 metų, kai 1937 m. vasario 1 d. Lietuvos Respublikos Švietimo ministro J. Tankūno įsakymu Kupiškyje buvo įsteigta valstybinė viešoji biblioteka su skaitykla. Šį reikšmingą įvykį minėsime visus 2017 metus. Stengsimės, kad vyksiančiuose renginiuose ir parodose atsiskleistų iškalbingas bibliotekos ir šio krašto bendruomenės istorinis santykis. Lauksime kupiškėnų ir svečių mūsų jubiliejiniuose renginiuose!
Džiaugiamės, kad nuo 1951 m. ilgus dešimtmečius biblioteka įsikūrusi buvusioje žydų sinagogoje, pagaliau atsinaujins – 2016 m. pagal naują projektą pradėtas renovuoti bibliotekos pastatas įgaus buvusios sinagogos atvaizdą, tik modernizuotą išorėje ir viduje pagal Europos Sąjungos standartus.

Kupiskio VB vizualizacija

 

Plačiau apie bibliotekos istoriją

Prieš penkerius metus minėjome bibliotekos 75-metį ir tai progai sukūrėme vaizdų pasakojimą apie savo įstaigos veiklą... Žiūrėti čia

Skaityti daugiau: Kupiškio rajono savivaldybės bibliotekai – 80

Papildoma informacija