Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Kviečiame!

Skelbimas valanda su Ricardu

Mūsų mažieji taip pat laukiami bibliotekoje

1-DSCF2914

 

Vaikų darželio „Saulutė" auklėtiniai, rūpestingai auklėtojų lydimi, noriai lankosi viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Jiems nė kiek nebaisu kilti į trečią pastato aukštą ir nesvarbu, kad dar ne visi moka skaityti. Čia, vaikų literatūros skyriuje, jie randa ne tik iliustruotų knygelių – jie labai mėgsta žaisloteką, kur daug galimybių žaisti kolektyvinius žaidimus ir ne bet kaip, o patogiai įsitaisius ant kilimo ar sėdmaišio...

 

Vyresn. bibliotekininkė Regina Vilčinskienė

 

2-DSCF2913 3-DSCF2912

Saugesnio interneto savaitė

SID 2017 logo LT max

Š. m. vasario 7 d. jau 14-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių bus minima Saugesnio interneto diena. Ši diena skirta atkreipti jaunų žmonių dėmesį į saugų elgesį internete, skatinti visuomenę saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais. Šių metų dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“.

Vasario 7 d. 15 val. kviečiame visus į diskusiją saugesnio interneto tema, kuri vyks Vaikų literatūros skyriuje (III a.)

Biblioteka jau turi vadovą

10-DSCF2605

 

Naujuosius metus viešosios bibliotekos darbuotojų kolektyvas pradėjo su naujuoju vadovu. Sausio 3 d. viešosios bibliotekos bei jos padalinių darbuotojams pasitarimo metu Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, taip pat Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifieldienė pristatė naująjį viešosios bibliotekos direktorių Algirdą Venckų.

Skaityti daugiau: Biblioteka jau turi vadovą

Papildoma informacija