Naujienos

Svečiuose Audronė Girdzijauskaitė

DSCF6194

Spalio 25 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje svečiavosi viešnia iš Vilniaus – Lietuvos teatrologė, dailėtyrininkė, humanitarinių mokslų daktarė Audronė Girdzijauskaitė, kuri pristatė savo knygą „Iš teatro ložės".

Viešosios bibliotekos informacija

Skaityti daugiau...

Pirmasis „Knygiaus“ gimtadienis

DSCF6180

Spalio 23 dieną knygų mylėtojai rinkosi į ne eilinį susitikimą. Nors oras tikrai nelepino, bet „Knygiaus" klubo lankytojos atėjo su pakilia nuotaika – juk šiandien švenčiamas „Knygiaus" gimtadienis. Susirinkusios labai laukėme klubo vadovės Editos atnešamo gimtadienio torto, o jis tikrai įspūdingas. Knygos formos tortas su širdžiai mielu užrašu – „Knygiui" vieni metai. Nepamiršome užsidegti ir didžiulės žvakės, kuri nuo šiol bus uždegama kiekvieną klubo susitikimą. Pirmiausia prisiminėme klubo susikūrimo pradžią.

Skaityti daugiau...

Ilgesio upėmis – į gerumo ir meilės šalį

01-Korizniene knygos-virselis

Naujos knygos pristatymas visada ypatingas renginys. Ir autoriaus nerimas, kaip priims ją skaitytojai, ir svečių smalsumas, kuo nauja knyga patrauks, ar palies širdį, ar įstrigs joje ilgam. Visa tai sukuria nekasdienę atmosferą, kuri vienaip ar kitaip paveikia visus: ir kūrėjus, ir skaitovus, ir klausytojus.
Į tokią šventę kupiškėnus pakvietė poetė, literatų klubo „Lėvens balsai" narė Genovaitė Koriznienė – spalio 21 d. ji pristatė savo trečią eilėraščių knygelę „Ilgesio upės".

Skaityti daugiau...

Gyvenimą liečiant su knyga „Kas surinkta iš pakraščių“

DSCF6154

„Surink mus iš pakraščių / Pavargusius / Prie vienintelio stalo / Susėsti / Laukiu kai nurims valanda /
Neskaudės / Nebereikės mums kalbėtis / Tylėsim gyvenimą liesdami".
Šios eilutės tapo Justo Jasėno eilėraščių knygos „Surink iš pakraščių" savotišku sutiktuvių moto. Jomis ir prasidėjo renginys Kupiškio viešojoje bibliotekoje spalio 18-ąją, surinkęs į salę nemažą būrį poezijos mylėtojų, literatų, kunigo Justo bičiulių, pažįstamų, buvusių parapijiečių.

Skaityti daugiau...

Muzikos ir žodžio šviesoje

DSCF6127

Kiekvienais metais spalio 15 dieną minime pasaulinę baltosios lazdelės dieną. Ji skirta mums priminti, jog ne visi iš mūsų gali džiaugtis viena iš didžiausių dovanų – regėjimu. Lietuvoje ši diena pradėta minėti nuo 1992 metų, o nuo 1993 metų mūsų bibliotekoje pradėtos skolinti garsinės knygos regos negalę turintiems žmonėms.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija