Naujienos

Globėjo dovanos bibliotekai

DSCF6885

Knygose slepiasi pasaulio išmintis, o išmintimi dalijamasi, dovanojant knygas. Biblioteka neretai sulaukia dovanų iš bibliotekos lankytojų ar knygų autorių, ir ne tik per „Knygų Kalėdas".
Kovo 6 d. sulaukėme mielo svečio – bibliotekos globėjo Vytaro Radzevičiaus su knygų dovanomis, kurių buvo pilna jo automobilio bagažinė.

Skaityti daugiau...

Apie nepelnytai primirštą rašytoją Bronę Buivydaitę

DSCF3338

 

Kupiškio viešojoje bibliotekoje svečiavosi filologė, viešosios įstaigos Komunikacijos centras „Kalba. Knyga. Kūryba" vadovė Lionė Lapinskienė, ilgai dirbusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, o šiuo metu įgyvendina įvairias knygų leidybos iniciatyvas, orientuojasi į išliekamąją vertę turinčią kūrybą.

Skaityti daugiau...

„Knygiaus“ pašnekesiai baigiantis vasariui

DSCF6847

Baigiantis vasario mėnesiui knygų mylėtojai jau tradiciškai rinkosi pašnekesiams apie skaitytas knygas. Šis susitikimas buvo turiningas naujienomis, staigmenomis ir aišku jaukiu pasibuvimu su bendraminčiais.
Jau tapo įprasta, kad susitikimus pradedame naujų, bibliotekoje gautų knygų pristatymu. Vasaris nebuvo gausus naujomis knygomis, tad visoms knygų bičiulėms naujų knygų neužteko.

Skaityti daugiau...

Bibliotekininkai Vilniaus knygų mugėje...

52702795 2373833186191476 2578781433480871936 n

 

Šiais metais, jau 20-ąjį kartą vyko tarptautinė Vilniaus knygų mugė šūkiu „Po 20-ties metų". Vasario 21-ąją joje apsilankė ir Kupiškio viešosios bibliotekos bei padalinių bibliotekininkai. Susitiko su rašytojais, susipažino su naujausiais leidiniais bei vykusiomis edukacijomis, kur buvo galima kiekvienam į jas įsijungti ir išbandyti...

R. Vilčinskienės foto

Lietuvos nepriklausomybės ženklai: šeimų popietė vasario 16-jai

DSCF3222

Vasario 16-oji reikšminga kiekvienam lietuviui. Jau sukako šimtas metų mūsų atkurtai nepriklausomai valstybei. O valstybę, kaip ir jos istoriją, kuria žmonės. Seni daiktai... kalba, jie saugo kažkada gyvenusių artimųjų rankų šilumą, o fotografijos liudija apie svarbius šeimos ar giminės įvykius, priartina senovės buitį.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija