Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Maloni išvyka į Panevėžį

02-DSCF3293

 

Kovo 2 d. popietę Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko parodos „Dailininkui Kaziui Šimoniui – 130“ atidarymas. Originalūs, didelę vertę turintys dailininko kūriniai eksponuojami iš seniausio ir didžiausio šalyje Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus rinkinių.

Skaityti daugiau: Maloni išvyka į Panevėžį

Padėka

Kupiškio rajono savivaldybės viešąjai bibliotekai
už dalyvavimą Saugesnio interneto savaitės iniciatyvoje
 
Prie šios iniciatyvos jungėsi ir 9 padaliniai:
Adomynės, Alizavos, Antašavos, Juodpėnų, Noriūnų, Rudilių, Salamiesčio, Subačiaus ir Virbališkių.

Jubiliejinis diktantas

1-DSCF3273

2017 m. vasario 24 d. 10 val. vyko Nacionalinis diktantas – tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Pirmasis turas jau įveiktas. 10-ąjį kartą organizuojamą diktantą rašė Kupiškio viešojoje bibliotekoje bei 11 jos padalinių 68 dalyviai. Kupiškio viešojoje bibliotekoje rašė 5, Subačiuje – 7, Naiviuose – 8 , Palėvenėlėje – 10, Rudiliuose – 1, Noriūnuose – 3, Skapiškyje – 3, Antašavoje – 9, Šepetoje – 5, Alizavoje – 7, Juodpėnuose – 5, Salamiestyje – 5.

Skaityti daugiau: Jubiliejinis diktantas

„Ko žodžiais nepasakysi”

01-DSCF3171

2017 m. vasario 17 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje įvyko rajono dailės mokytojų meno darbų parodos „Kūrybos erdvės 2017" atidarymas. Parodos tema „Ko žodžiais nepasakysi". Tradicine tapusi paroda, prasidėjo netradiciškai.
Kupiškio rajono mokyklų dailės mokytojų bei jų draugų kūrybiniai darbai buvo pristatyti multimedijos pagalba renovuojamose bibliotekos skaityklos patalpose. Menininkų darbus pristatė ir komentavo viešosios bibliotekos direktorius bei vienas iš šios parodos dalyvių Algirdas Venckus. Juk kas geriau supras menininką ir įvertins jo kūrybos subtilumus, jei ne jis pats?

Skaityti daugiau: „Ko žodžiais nepasakysi”

KAS TA VASARIO 16-OJI?

40-DSCF3098

Keistas klausimas – kas nežino šios šventės, taigi valstybės atkūrimo diena, valstybės šventė, vėliavas iškelti reikia, koncertai vyksta – lažinuosi, taip arba beveik taip atsakys visi, kuriuos paklausite. Tai tiesa, bet kaip ją atskirti nuo kovo 11-osios? Tai irgi valstybės atstatymo šventė, taip pat vėliavos, koncertai, mitingai... Ne taip jau ir lengva prasmingai atskirti šias datas ypač jaunesniems žmonėms, kovo 11-osios amžininkams ir jaunesniems. Kaip galima būtų aiškiau parodyti skirtumus tarp šių valstybinių švenčių? Kokį prasminį turinį jos neša?

Skaityti daugiau: KAS TA VASARIO 16-OJI?

Papildoma informacija