Naujienos

Kupiškio diena Panevėžyje

KUPIŠKIO DIENA – ĮSIMINTINA KELIONĖ PO KRAŠTO ISTORIJĄ IR DABARTĮ

Išrinkime bibliotekai vardą!

Kupiškio viešoji biblioteka, kaip daugelis Lietuvos bibliotekų, nori turėti vardą, todėl teiraujamės Jūsų nuomonės

APKLAUSA

Pagerbta kupiškėnė

17-0882--

Gruodžio 3 d. Vilniaus kupiškėnu klube buvo paminėtos poetės Uršulės Tamošiūnaitės 170-osios gimimo metinės. Popietėje dalyvavo ir apie pirmosios lietuvių poetės moters kūrybą kalbėjo bei jos eilėraščius skaitė Kupiškio viešosios bibliotekos Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Matiukaitė, mokytoja Laima Venciūnaitė ir skaitovė Danutė Petrušauskienė. Koncertavo Vilniaus miesto Žirmūnų seniūnijos folkloro ansamblis „Vilniaus gija", kuriam vadovauja taip pat kupiškėnas – iš Bikonių kaimo kilęs Arvydas Kirda.

Renginio akimirkos

Antrasis susitikimas „Skaitytojų kampelyje“

DSCF5036

Knygų skaitymu visi mes mėgaujamės savaip. Skaitome jas namie prieš einant miegoti, prie pusryčių stalo ar radę laisvą minutę. O kas po to? Gal būt kyla noras pasidalinti perskaityta knyga, patikusia mintimi ar emocija?
Lapkričio 22 dienos pavakarę antrą kartą susitiko knygų mylėtojai bibliotekos abonemento „Skaitytojų kampelyje". Čia susirinko žmonės, kurie ne tik nori skaityti, bet ir pabendrauti, pasišnekėti apie knygas.

Skaityti daugiau...

Knygų Kalėdos...

KK A3

 

Artėja gražiausios metų šventės... Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" septintąjį kartą kviečia nupirkti ir dovanoti, taip trūkstamų, naujų knygų bibliotekoms. Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms. Kupiškio viešoji biblioteka ir kaimų bibliotekos taip pat labai laukia Jūsų paramos. Juk skaitymas – viena geriausių veiklų, skatinanti ir kurianti pamatus kalbos ir raštingumo įgūdžiams.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija