Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Šachmatų valanda su Ričardu

Kiekvieną kartą, pažaisti šachmatais su Ričardu, susirenka vis daugiau smalsuolių.

Skaityti daugiau: Šachmatų valanda su Ričardu

Saugesnio interneto diena Kupiškyje

07-DSCF2937

2017 m. vasario 7 d. Europoje minėta Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – paskatinti jaunus žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bendraujant, apsiperkant, siunčiantis filmus bei muziką. Ši diena taip pat prasmingai pažymėta ir Kupiškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Skaityti daugiau: Saugesnio interneto diena Kupiškyje

Kviečiame!

Skelbimas valanda su Ricardu

Mūsų mažieji taip pat laukiami bibliotekoje

1-DSCF2914

 

Vaikų darželio „Saulutė" auklėtiniai, rūpestingai auklėtojų lydimi, noriai lankosi viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Jiems nė kiek nebaisu kilti į trečią pastato aukštą ir nesvarbu, kad dar ne visi moka skaityti. Čia, vaikų literatūros skyriuje, jie randa ne tik iliustruotų knygelių – jie labai mėgsta žaisloteką, kur daug galimybių žaisti kolektyvinius žaidimus ir ne bet kaip, o patogiai įsitaisius ant kilimo ar sėdmaišio...

 

Vyresn. bibliotekininkė Regina Vilčinskienė

 

2-DSCF2913 3-DSCF2912

Saugesnio interneto savaitė

SID 2017 logo LT max

Š. m. vasario 7 d. jau 14-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių bus minima Saugesnio interneto diena. Ši diena skirta atkreipti jaunų žmonių dėmesį į saugų elgesį internete, skatinti visuomenę saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais. Šių metų dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“.

Vasario 7 d. 15 val. kviečiame visus į diskusiją saugesnio interneto tema, kuri vyks Vaikų literatūros skyriuje (III a.)

Papildoma informacija