Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Rudilių biblioteka jau turi krėslą

Krėslas2017-07-17 21.11.19

Rudilių padalinys irgi turi krėslą. Jį padovanojo Giedrė ir Rolandas Zaborskiai. Šie rėmėjai bibliotekai dar yra dovanoję 16 populiarių Aleksandro Diuma knygų.

Eleonora Milda Vaižmužienė irgi sutiko būti Rudilių padalinio globėja. Neseniai lentynas papildė jos dovanotos knygos, iš kurių viena – savo kūrybos. Taip pat biblioteka pasipuošė jos įteiktu, pačios tapytu paveikslu „Brandumas“. Ši talentinga kraštietė liepos mėnesį padėjo pravesti renginį „Atkočiškių kraštas – mano gimtinė“.

Skaityti daugiau: Rudilių biblioteka jau turi krėslą

Kaip Dominykas pristatė biblioteką

Dominykas

 

 

Pasižiūrėkime jo sukurtą filmuką

PASIVAIKŠČIOJIMAS BIBLIOTEKOJE :)

Antašavos biblioteka jau turi savo krėslą!

Antašava
 

Antašavos padalinio bibliotekininkė Laisva Čiuliepienė jau gali puikuotis naujuoju krėslu.

„Smagu, kad buvau pakviestas sudalyvauti Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojamoje akcijoje „KĖDĖ BIBLIOTEKAI" – tapau Antašavos bibliotekos globėju ir padovanojau krėslą." (LR Seimo narys Viktoras Rinkevičius)

Skaityti daugiau: Antašavos biblioteka jau turi savo krėslą!

Kaip migruojančią Lietuvą pakeisti į sugrįžtančią

Kryptis Lietuva

 

Migruojančią Lietuvą pakeisti į sugrįžtančią galime, tačiau tam reikalingos ne tik valstybės institucijų pastangos. Labai svarbus nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, verslo įmonių ir kiekvieno iš mūsų indėlis.

Skaityti daugiau: Kaip migruojančią Lietuvą pakeisti į sugrįžtančią

„VASAROS EKSPEDICIJA“ – stovykla, skirta krašto pažinimui

3-IMG 20170704 115121 1

 

Vasara puikus metas ne tik todėl, kad nereikia eiti į mokyklą, vasara – geras laikas kelionėms, žygiams, tiesiog pasivaikščiojimams po apylinkes. Tai gali patvirtinti savo patirtimi tie žingeidūs vaikai, kurie atsiliepė į Kupiškio viešosios bibliotekos darbuotojų kvietimą dalyvauti liepos pradžioje organizuojamą stovyklą vaikams „Vasaros ekspedicija". Kodėl ekspedicija?

Skaityti daugiau: „VASAROS EKSPEDICIJA“ – stovykla, skirta krašto pažinimui

Papildoma informacija