Naujienos

Likus 100-ui dienų iki Lietuvos valstybės atkūrimo – dovana bibliotekai

20171111 111254

 

Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Algirdas Venckus kreipėsi į bibliotekų globėjus ir rėmėjus su prašymu dalyvauti akcijoje „Kėdė bibliotekai". Į šią akciją atsiliepė bibliotekos skaitytojos: Judita Bukauskienė, Genė Žilinskienė ir Gertrūda Indilienė. Jos, likus šimtui dienų iki Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio, Naivių bibliotekai padovanojo krėslą.

Skaityti daugiau...

D. Kazragytė Kupiškyje

DSCF4932

Lapkričio 10-osios pavakarę, Kupiškio viešojoje bibliotekoje apsilankė viešnia iš Vilniaus, Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė, autobiografinių knygų autorė Doloresa Kazragytė. Ją atlydėjo Kupiškio bažnyčios vikaras Justas Jasėnas.
Šiais metais aktorė mini 75-ąją gimimo sukaktį.

Skaityti daugiau...

Norime pasidžiaugti

komplektai

Akcijos „Metų knygos rinkimai 2017“ organizatoriai gavo 342 bibliotekų paraiškas knygoms įsigyti. Daliai paraiškas pateikusių bibliotekų už Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos centralizuotai vykdomų Skaitymo skatinimo priemonių lėšas nupirkti ir paskirti 183 komplektai knygų: 75 komplektai knygų vaikams, 50 – paaugliams, 40 – suaugusiesiems ir 18 – poezijos.[ http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt/index.php?-210603321]

Norime pasidžiaugti, kad knygų komplektus gavo ir mūsų Kupiškio viešoji biblioteka bei keletas kaimų padalinių. (Daugiau skaitykite)

„Kupiškėnai – Patagonijos kolonistai“: praėjusio amžiaus emigrantų istorijos puslapiai

DSCF4865

Bene kasmet pasirodo po keletą kupiškėniškos tematikos knygų. Ne išimtis ir šie metai: sulaukėme knygos „Kupiškėnai – Patagonijos kolonistai", kuri yra jau šešioliktoji „Kupiškėnų bibliotekos" serijos sąraše. Spalio 31 dieną Kupiškio viešojoje bibliotekoje įvyko šios knygos sutiktuvės, į kurias atvyko knygos autorius Pranas Juozas Žilinskas su žmona Vida Žilinskiene, šios knygos redaktore.

Skaityti daugiau...

Pašnekesiai „skaitytojų kampelyje“

DSCF0901

Sutikite, nėra nieko geresnio už laiką, praleistą su knyga... Knyga praturtina, ko nors išmoko, paskatina kam nors ryžtis, būna – nurodo teisingą kelią, išmintingai pataria, o kartais nuramina, paguodžia ar pralinksmina, gelbsti nuo vienatvės.
Šiuolaikinė biblioteka jau ne tik knygų saugykla, apsiribojanti knygų išdavimu, ji ir lankytojų susitikimo vieta. Visai pagrįstai biblioteka vis dažniau suvokiama, kaip vieta, sudaranti galimybes turiningam, kultūringam ir įdomiam laisvalaikiui, asmenybės tobulėjimui.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija