Naujienos

Rugsėjį pasitikome mokyklos kieme

01-DSCF4575

Taip jau atsitiko, kad dėl pastato remonto darbų teko palikti senąsias patalpas L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje ir laikinai įsikurti Kupos pradinės mokyklos pastatuose Krantinės gatvėje. Nors patalpos gana ankštos, tačiau pakankamai jaukios, o kaimynystė su mokykla turi daug privalumų – galima planuoti bendrus renginius, įvairias veiklas, keistis idėjomis ir patirtimi. Pirmas tokio bendradarbiavimo bandymas buvo rugsėjo 1-osios šventė.

Skaityti daugiau...

Suolelis – Subačiaus MP bibliotekai

8-21121914 1648728021813708 715607812 n2

Siekiant, kad bibliotekos taptų bendruomenės kultūros ir traukos centrais, kuriant jaukesnes erdves bibliotekose, kad būtų gera ateiti visiems, Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius inicijavo akciją „Kėdė bibliotekai".

Dalyvauti akcijoje ir padovanoti modernų suolelį, ant kurio nors retai ir trumpam apsilankantys, prisėstų, Subačiaus MP bibliotekos globėjai – Audrius Daukša – Juozo Tumo-Vaižganto ir Ustronės knygnešių muziejaus direktorius ir Romualdas Karazija –

Skaityti daugiau...

Bibliotekos globėja

2-atvirukai 2

 

Palėvenėlėje Danutę-Emiliją Ribokienę pažįsta visi. Iš Panevėžio krašto kilusi moteris čia gyvena jau virš 30 metų. Atėjo dirbti į tuometinį vaikų darželį, vėliau mokė pradinukus. Ir dabar jau įžengusi į aštuntą gyvenimo dešimtmetį, buvusi mokytoja vien tik ilsėtis nemoka. Kambarinių ir daugybės darželio gėlių priežiūra, knygos, rankdarbiai paįvairina Danutės kasdienybę. Jau keliolika metų Danutės rankų darbai puošia Palėvenėlės biblioteką.

Skaityti daugiau...

Kad gyventume gražiau...

20170817 105729

Kupiškio viešosios bibliotekos laikinosios patalpos Krantinės g. 24 ir jų aplinka keičiasi – tvarkoma aplinka, remontuojamos vidaus patalpos. Visus darbus biblioteka atlieka savo jėgomis, pasitelkdama savanorius bei pasinaudodama savivaldybės laikinojo užimtumo programa. Šalia vaikų literatūros skyriaus, kieme, savanoriai Vaidas ir Edvardas, iš jaunimo garantijų iniciatyvos pirminės intervencijos projekto „Atrask save", įrengė lauko suoliukus jauniesiems skaitytojams. Medžiagas šiems suoliukams atsivežėme iš remontuojamų senųjų bibliotekos patalpų – taip simboliškai istorinės patalpos padeda mums įsikurti laikinosiose.

Skaityti daugiau...

Tiesioginė transliacija!

LRV-MIV-Mazvydo-biblioteka FB 01

Papildoma informacija