Naujienos

Skaitmeninimas Kupiškio viešojoje bibliotekoje

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka įtraukė į skaitmeninimo veiklas ir apskrities viešąsias bibliotekas, kurių fonduose saugomi įvairaus pobūdžio rankraštiniai dokumentai: spaudiniai, žymių žmonių kūrybinės veiklos dokumentai, ikonografija. Suskaitmeninti kultūros paveldo ištekliai taps prieinami vartotojams ir suteiks jiems galimybes susipažinti su jais virtualioje erdvėje.

Skaityti daugiau...

Akcija!

Akcija

Naujos duomenų bazės Kupiškio viešojoje bibliotekoje

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pasirašė Naxos Music Library licencinę sutartį, kuri leis naudotis šia muzikos duomenų baze Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vartotojams nuo šių metų sausio 1 iki gruodžio 31 d.
Tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje yra kompozitorių ir atlikėjų biografijos, muzikos terminų žodynas bei pasaulio šalių muzika, suklasifikuota pagal kultūros epochas ir meno kryptis (renesanso muzika, baroko muzika). Vartotojo vadovas (PDF).

Credo Online Reference Service Duomenų bazėje pateikiama patikima informacija įvairių mokslų temomis. Čia sukaupta per 3 mln. viso teksto įrašų iš daugiau nei 720 žinynų, žodynų, enciklopedijų. Duomenų bazėje galima rasti su ieškoma tema ar asmeniu susijusių straipsnių, apibrėžimų, vaizdų, vaizdo ir garso medžiagos, naujienų, taip pat – nuorodų į įvairius interneto šaltinius, prenumeruojamas duomenų bazes, LIBIS suvestinį katalogą, atvirosios prieigos ar kitus išteklius. Vartotojo vadovas (PDF).

Skaityti daugiau...

Skaityti – tai nuolat tobulėti

08-DSC02777

Nepastebimai prabėgo projekto „Skaityti – tai nuolat tobulėti" trys mėnesiai. Jo metu Kupiškio miesto ir kaimo moksleiviai rugsėjo–lapkričio mėnesiais dalyvavo skaitymo akcijoje „Knygų išmintis Tau!" Projekto tikslas – paauglių skaitymo skatinimas ir jų skaitymo kultūros ugdymas, mokymas skaitymą naudoti ne tik informacijai, bet ir literatūrinei patirčiai įgyti bei vidiniams poreikiams tenkinti.

Skaityti daugiau...

Knygų mainai bibliotekoje:

Knygu mainai
 
 
 
Čia priimamos knygos iš asmeninių bibliotekų

Paėmei knygą – atnešk kitą

Atneštų knygų nereikia registruoti

Labai norimą knygą gali pasilikti sau

Papildoma informacija