Naujienos

„Prie jūros"

10

O mes šiandien „PRIE JŪROS"! Tam tikra prasme:). Smagus užsiėmimas vaikams – pėdų atspaudai ant „pajūrio smėlio". Tai buvo lyg pėdučių SPA tokią karštą dieną.

Skaityti daugiau...

KVIEČIAME Į NAUJŲ KUPIŠKĖNIŠKOS TEMATIKOS LEIDINIŲ SUTIKTUVES

kaluina-virselis

Kiekvienais metais kraštotyros biblioteka pasipildo vis naujais leidiniais apie Kupiškio kraštą ir jo žmones. Dar sausio mėnesį pristatytos dvi serijos „Kupiškėnų biblioteka" knygos – Vidmanto Jankausko „Ką tyli akmenys: Viksvų giminės istorija" ir Balio Kašponio „Mokytojo ir vargonininko atsiminimai". Visai neseniai pasirodė 19-oji minėtos serijos knyga – Gedimino Kaluinos „Mano prisiminimai".

Skaityti daugiau...

Literatūrinis festivalis „Nuotykiai tęsiasi”

1

Praėjusį savaitgalį, birželio 8–9 dienomis, Anykščių Dainuvos slėnyje vyko ypatingai gražus, kasmetiniu tampantis, literatūrinis šeimų festivalis „Nuotykiai tęsiasi".

Skaityti daugiau...

Atveriame duris vasarai

IMG-5682

Nežinote kaip darbo metu užimti savo vaiką, kad jis saugiai ir prasmingai leistų vasaros atostogas? Kviečiame į biblioteką! Kupiškio viešoji biblioteka jungiasi prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos iniciatyvos „Atverk duris vasarai"

Skaityti daugiau...

Poezijos pavasario aidai Skapiškyje

01 SAM 0923

Gegužės antroje pusėje per Lietuvą nuvilnijo 55-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris. 2019". Tikroji šventė ir jos paukštė šiais metais nebuvo atskridusi iki Kupiškio, tačiau jos aidai praeitą savaitgalį pasiekė nuostabų mūsų krašto kampelį – Skapiškį.

Skaityti daugiau...