Naujienos

Redo Olšausko knygelės „Jeigu aš matyčiau“ sutiktuvės

DSCF7158

Balandžio 16 dienos pavakarę bibliotekos lankytojai rinkosi į kraštotyros ir edukacijos skyrių, kur vyko joniškiečio, „Saulės" pagrindinės mokyklos moksleivio Redo Olšausko poezijos knygelės pristatymas. Redas nuo gimimo neregys, gebantis eilėmis išreikšti savo emocijas, jausmus.

Skaityti daugiau...

Kultūros dienos paminėjimas

DSCF7124

Balandžio 12-ąją Kupiškio kultūros įstaigų – Kultūros centro, muziejaus, jaunimo centro ir bibliotekos darbuotojai paminėjo Pasaulinę kultūros dieną. Šventės proga buvo įteikti penki apdovanojimai – statulėlės „Už nuopelnus Kupiškio kraštui" (autorius A. Laucius) bei padėkos raštai.

Skaityti daugiau...

Prisimenant Janiną Miščiukaitę

rs167x250 51964 jm.jpg

 

Balandžio 11 dieną, viešosios bibliotekos interneto skaitykloje įvyko dar vienas pokalbis iš ciklo „Senos plokštelės". Vyresnioji bibliotekininkė Jūratė Samulionienė susirinkusiems lankytojams papasakojo apie dainininkę Janiną Miščiukaitę.

Skaityti daugiau...

Smagių prisiminimų kupinas susitikimas

P4132364

Balandžio 13 dieną Kupiškio viešojoje bibliotekoje įvyko susitikimas su žurnaliste, rašytoja, vertėja Rita Užtupaite-Baniene. Šviesiais prisiminimais prasidėjęs pokalbis apie mūsų kraštietį, knygų autorių, leidėją Vilių Užtupą, neprailgo.
Kolekcionavęs vertingas knygas ir daugelį jų išleidęs į gyvenimą, skyrė jas mylimam kraštui – Kupiškiui. Brandžiame amžiuje susidomėjęs miniatiūrinių knygelių leidyba, pateko į Lietuvos rekordų knygą, kaip mažiausios knygelės leidėjas.

Skaityti daugiau...

Ateik – sužinok ir išmok!

FB Event 1931x1091-001 

KVIEČIAME Į NACIONALINĖS

LIETUVOS BIBLIOTEKŲ

SAVAITĖS RENGINIUS

FB Event 1931x1091-001