Poezijos popietė „Visos eilės tik Tau, Mama“

2-CAM00056

Mama – svarbiausias asmuo žmogaus gyvenime. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove.
Gegužės 4 d. Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinyje įvyko, kartu su Lietuvos ūkininkių draugijos Šepetos skyriaus „Skalsa" (pirmininkė Gražutė Valaitienė) moterų ir Šepetos bibliotekininkės Neringos Paukštienės inicijuotas dešimtasis, gražiausiai pavasario šventei skirtas renginys – poezijos popietė „Visos eilės tik Tau, Mama".
Renginį pradėjo šiltu ir nuoširdžiu palinkėjimu visoms mamoms ir močiutėms Gražutė Valaitienė. Poezijos popietės metu skambėjo Danutės Ruseckajos „Mūsų mamos nemiršta", šepetiškės Janinos Dambrauskienės „Vaikystė", Genovaitės Koriznienės eilėraščiai „Motinai", „Mama", kitų autorių eilės, skirtos mylimoms mamoms. Skambant eilėms ne viena mama susimąstė apie savo vaikystę, joje patirtus džiaugsmus ir nuoskaudas. Dalinosi prisiminimais, ką reiškia būti mama ir prie širdies glausti savo kūdikį, ir kaip liūdna, kai vaikai palieka gimtuosius namus. Ant šventinio stalo plevenant žvakių šviesai, susirinkusios mamytės linkėjo viena kitai kantrybės ir supratimo, mokėti branginti pačius artimiausius žmones, kol jie dar yra šalia. Nes niekada nežinome, negalime žinoti, kuris bučinys ar atsisveikinimas iki rytojaus bus paskutinis, koks pokalbis daugiau niekada nepasikartos, su kuo daugiau nei karto negalėsime nei susipykti nei išgerti puodelį kavos... Neskaudinkime artimiausių, mylimiausių žmonių, nes laikas lekia per greitai ir galime nebespėti ištarti to taip reikalingo žodžio MYLIU. Kiekviena renginio dalyvė, išsitraukusi žiedlapį su palinkėjimu iš padarytos bibliotekininkės gėlės, ketureilį skyrė savo mamai, o jausmingą savo kūrybos dainą, anksti mirusiai mamai, atliko Kupiškio kultūros centro Šepetos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Vaiva Mališauskienė
Viso renginio metu netrūko jaukios nuotaikos ir nuoširdžių pašnekesių.

Šepetos padalinio vyresn. bibliotekininkė Neringa Paukštienė

3-CAM00058 1-CAM00046 4-CAM00060
5-CAM00067 7-IMG 6007 6-IMG 5998

8-IMG 6013