Trys maži gerumo stebuklai

4-Danutės burbulai

 

 

Naktis stebuklo laukia.
Stebuklo laukiame ir mes visi.
Gerumo, tarsi duonos, atsilaužkim
Ir būkim sotūs gerumu visi.

 

 

Ant kuklios eglės šakos supasi įvairiaspalviai bumbulai, pagaminti iš siūlų. Taip šį kartą papuošti biblioteką pasiūlė išradingoji Danutė Ribokienė. Paprasta gražu ir miela – šypsosi lankytojai, apžiūrinėdami šiuos neįprastus eglutės žaislus...
Bibliotekos parodų lentyną nuklojo kalėdiniai atvirukai. Tai kitos darbštuolės Reginos Žeimienės rankų darbas. Vieną pilką gruodžio popietę Regina pakvietė į biblioteką moteris, norinčias išmokti pasigaminti šventinį atviruką dekupažo būdu. Net dvi valandas, susikaupusios, tyliai pasitardamos, triūsė moterys. Pasirodo, šiam darbui reikia daug kruopštumo ir kantrybės. „Štai, pagaliau pavyko, galėsiu pasveikinti anūką", – šypsojosi viena.
Tikrai toks sveikinimas bus mielesnis ir nuoširdesnis", – pritarė ir kitos.
O sekančią, jau baltą gruodžio popietę, bibliotekos duris pravėrė dar viena močiutė. „Knygų atvežiau, gal dar kas nors skaitys, man jos nebereikalingos" – šypsojosi Regina Ridikienė, jau antrą sykį dovanojanti bibliotekai knygas. Ir šį kartą Regina sudėjo ant stalo visą šūsnį įvairių knygų. Tai graži dovana akcijai „Knygų Kalėdos".

Palėvenėlės padalinio vyresn. bibliotekininkė Ona Kručienė

1-moterys dirba 3-dosnioji Regina 2-atvirukai