Saugią internetinę aplinką kurkime kartu

2-renginio akimirkos 3

Vasario 9 dieną 14.30 val. Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro laisvalaikio salėje vyko renginys, skirtas saugesnio interneto savaitei – „Saugią internetinę aplinką kurkime kartu!". Moksleivius ir mokytojus sukvietusi Antašavos padalinio bibliotekininkė Laisva Čiuliepienė pristatė renginio viešnią, Panevėžio VPK Kupiškio policijos komisariato bendruomenių pareigūnę Viktoriją Aelitą Budrienę.
Viešnia iš policijos supažindino su saugaus interneto naudojimo rekomendacijomis, perspėjo, kad neatskleistumėme internete asmeninės informacijos (asmens kodo, asmeninių dokumentų identifikacijos numerių, namų adreso, telefono numerio, įvairių internetinių prisijungimų kodų ir slaptažodžių), perspėjo, kad būtume atsargūs bendraudami su nepažįstamais žmonėmis internetinėje erdvėje, tinkamai įvertintume riziką eidami susitikti su asmenimis, su kuriais susipažįstame internetinėje erdvėje.
Policininkė perspėjo, kad nesiųstumėme savo nuotraukų, neatsakinėtumėme į jokias niekingo turinio, nepadorias ar kitokias nemalonias žinutes internetinėje erdvėje ir kt.
Renginyje dalyvavo Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro moksleiviai ir mokytojai.

Antašavos padalinio vyresn. bibliotekininkė Laisva Čiuliepienė

1-renginio akimirkos 1 3-renginio akimirkos 2