Žvilgsnis į skaitymo prasmę

2017 NBS logo1

Balandžio 25 d. 12 val. Virbališkių bibliotekoje vyko popietė „Žvilgsnis į skaitymo prasmę", skirta rašytojos Ievos Simonaitytės – 120-ųjų jubiliejinių metų garbei paminėti. Į renginį susirinko būrelis knygos mylėtojų, kad pasidalintų mintimis apie nesenstantį draugą – knygą. Dabar tiek daug rašoma ir leidžiama įvairiausios literatūros. Ką pasirinkti skaitymui? Kiekvienas juk turime savo pomėgius bei savo suvokimą. Trumpai aptarėme, kaip rinktis literatūrą skaitymui, kas geriausiai nulemia pasirinkimą.
Popietės metu trumpai buvo apžvelgta I. Simonaitytės autobiografija ir kūryba. Bibliotekos skaitytoja Danutė Sokienė pasidalino mintimis, kad labai svarbu žinoti, kokios knygos geriausios, kurie rašytojai Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Niekada negalima pamiršti klasikos ir kt.
Padalinti informaciniai lankstinukai „Knygas gera skaityti...", kurių sudarytoja vyresn. bibliotekininke Lidija Mačiulienė. Tikimės, kad juose išvardintos priežastys, kodėl verta skaityti, pravers renkantis knygas.
Taip pat buvo aptartos skaitomiausios bei pristatytos naujausios knygos bibliotekoje. Padiskutavome..., pasiginčijome..., o ginčuose visada gimsta tiesa.
Visą Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę vyko akcija „Perskaitytą knygą padovanok savo bibliotekai"

Virbališkių padalinio vyresn. bibliotekininkė Laima Čejauskienė

 

 

2-20170425 121953 2017 NBS logo1  1-20170425 121600