Edukacinė veikla „Kupiškis seniau ir dabar“

1–10 lavinamųjų klasių mokiniai, lydimi auklėtojos Nijolės Krasovskajos ir spec. pedagogės Loretos Madeikienės, keliavo į Kupiškio viešosios bibliotekos kraštotyros ir edukacijos skyrių, kur vyko edukacinė veikla „Kupiškis seniau ir dabar". Mus pasitiko bibliotekininkės Romualda Vasiliauskienė, Nida Galvanauskienė, Laimutė Kliopkinienė.
Šios veiklos metu mokiniai mokėsi didžiuotis ir branginti savo miestą, gerbti jo istoriją, domėtis architektūra, savo mieste esančiais kultūros bei kitais objektais, domėtis tautos papročiais, tradicijomis. Visos veiklos metu buvo ugdomas patriotiškumo jausmas, mokiniai skatinami, pagal savo galimybes, dalintis nuomonėmis. Mokiniai sužinojo, kuo ypatingas Kupiškis, patyrė pažinimo džiaugsmą.


Auklėtoja Nijolė Krasovskaja

Norime pasidžiaugti, kad šio užsiėmimo metu auklėtoja Nijolė Krasovskaja supažindino su labai kruopščiai surinkta medžiaga apie Kupiškį. Iš aplanko „Kupiškio rajonas. 2005 m." galima sužinoti apie įstaigas, organizacijas, įmones Kupiškyje. Labai naudinga trumpa informacija apie vieną ar kitą įmonę, kurią papildo nuotraukos.

Roma Vasiliauskienė
Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Renginio nuotraukos