Kas lemia žmonių sveikatą?

DSCF5122

Žmonių sveikatą lemia daugelis veiksnių – gera nuotaika, miegas, mityba. Apie tai gruodžio 12 dienos pavakarę susirinkusiems kalbėjo tarptautinės korporacijos „Tiens" atstovė, viešnia iš Šiaulių, Kristina Misiuvienė. Šiuolaikinėmis sąlygomis, dėl pagreitėjusio gyvenimo ritmo, nereguliarios mitybos ir poilsio, didelio krūvio ir kitų faktorių žmogaus organizmas fiziškai ir morališkai dėvisi greičiau.

Todėl šiais laikais ypatingai svarbu rūpintis savo sveikata. Tradicinė kinų sveikatos puoselėjimo kultūra yra labai sena, ji savo kelyje pašalina, kas bloga ir išsaugo tai kas gera. Tai visa apimanti sistema, kurios esmė – aprūpinti žmonių sveikatos išsaugojimo teorija ir metodika sveikatos atstatymui ir gyvenimo kokybei pagerinti. Viešnia priminė, koks svarbus yra organizmo valymas, tai pirmas ir pagrindinis žingsnis į sveikatos stiprinimą. Antrasis žingsnis į sveikatą – tai reikalingų maistinių medžiagų naudojimas. Labai svarbu, kad organizmas sugebėtų jas įsisavinti. Tradicinės kinų medicinos atstovė pasakojo apie kalcio naudą ir kokių rūšių jis yra. Trečiasis žingsnis į sveikatą yra organizmo stiprinimas. Tradicinėje kinų medicinoje egzistuoja samprata apie pusiausvyrą organizme. Ją pažeidus, kai sutrinka bent vieno kurio nors organo veikla, laiku nepašalinus priežasties, gali vystytis visų organų veiklos sutrikimai. Todėl savalaikis organizmo sistemų stiprinimas, reguliavimas ir apsaugojimas yra ypatingai svarbūs.
Padiskutavę apie vaistus ir sveikatą, padėkojome viešniai už žinias. Atsisveikinimui visi gavome po pakelį organizmą valančios ir stiprinančios arbatos.

Rita Senvaitienė
Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

DSCF5131  DSCF5130
 DSCF5129  DSCF5128

Papildoma informacija