Korupcijos prevencija

Jei esi valstybės tarnautojas (ar jam prilygintas asmuo) ir
susidūrei su korupcija, turi žinoti

Informacijos apie asmenį surinkimas

Informacija teikiama remiantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 9 ir 9 1 straipsnių nuostatomis, siekiant užtikrinti, kad valstybės ir savivaldybės įstaigose ir įmonėse dirbtų tik nepriekaištingos reputacijos asmenys.

Elektroninių deklaracijų paieška

Praneškite apie korupciją

Kviečiame pranešti apie korupcinio pobūdžio nusikalstamas veiklas, su kuriomis Jums galbūt teko susidurti ar manote turįs žinių ar pagrįstų įtarimų jas esant padarytas, daromas ar ketinamas Specialiųjų tyrimų tarnybai (raštu) adresu A. Jakšto g. 6, LT-01105 Vilnius;
visą parą veikiančiu „karštosios linijos" telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 333 (taip pat ir poilsio dienomis);
El. paštu praneš Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba svetainėje www.stt.lt.
 
Kupiškio savivaldybėje:
  • raštu, atsiunčiant pranešimą adresu: Antikorupcijos komisija, Vytauto g. 2, LT-40115
  • elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • kreipiantis į Antikorupcijos komisiją
tel. 8 698 10740, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  - Komisijos pirmininkas Leonas Apšega
tel. (8 459) 35 521, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  - Komisijos atsakingoji sekretorė Savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyresnioji specialistė Gintarė Balanoškaitė.

 

Antikorupcinis visuomenės švietimas ir informavimas
 

 

 

Papildoma informacija