Smagios renginių akimirkos

SAM 8312

Vasario 5 d., pirmadienis
Vyko netradiciniai skaitymai „Lietuva švenčia gimtadienį" Vaikų erdvėje. Svečiavosi mokyklos „Varpelis" „Angeliukų" grupės vaikučiai (auklėtoja D. Šimėnė). Bibliotekininkė Ala vaikams papasakojo apie Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – vasario 16-ąją, bibliotekininkė Laima pasekė pasaką apie Lietuvos vardo kilmę. Kartu su vaikais deklamavome eilėraščius apie gimtinę. Vaikai padainavo dainelių, o Rėjus Bevainis jau išmoko skaityti ir visiems paskaitė eilėraštį. Šaunuolis!


Vasario 6 d., antradienis
Bibliotekininkės Ala ir Laima svečiavosi mokykloje „Varpelis". Lavinamųjų klasių moksleivius (spec. pedagogė N. Zabulė) pakvietėme į literatūrinę popietę „Aš myliu Lietuvą". Vaikai klausėsi eilėraščių, visi kartu vartėme Mariaus Jovaišos knygą „Neregėta Lietuva" ir gėrėjomės – kokia graži mūsų šalis iš paukščio skrydžio. O gražaus susibūrimo pabaigoje su vaikais puošėme medelį mūsų vėliavos spalvų širdelėmis.
Vasario 7 d., trečiadienis
Vaikų erdvėje apsilankė vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" „Boružėlių" grupės vaikučiai (auklėtoja E. Tuzikienė). Lieratūrinio rytmečio tema šį kartą buvo „Mano Tėvynė – Lietuva". Su vaikais kalbėjomės, kuo mums svarbi Vasario 16-oji, kaip galima švęsti Lietuvos gimtadienį. Kartu spalvingomis širdelėmis puošėme mūsų vėliavos spalvomis žydintį medelį.
Vasario 8 , ketvirtadienis
Į literatūrinę valandėlę, skirtą Martyno Vainilaičio kūrybai pakvietėme mokyklos „Varpelis" lavinamųjų klasių moksleivius (spec. pedagogė L. Madeikienė, auklėtoja N. Krasovskaja). Susipažinę su rašytojo biografija, pavartę bibliotekoje esančias jo parašytas knygeles, sudėlioję dėliones iš eilėraščių iliustracijų, vaikai atidžiai klausėsi bibliotekininkių skaitomų M. Vainilaičio eilėraščių. O nusifotografavę prie savo darbų, kurie eksponuojami piešinių parodėlėje „Ką mums pasakoja tėviškės spalvos", vaikai susėdo atsigerti kvapnios arbatėlės.

Vyresn. bibliotekininkė Laimutė Kliopkinienė

SAM 8289 SAM 8292 SAM 8301
SAM 8304 SAM 8313 SAM 8334
 DSC0007  DSC0065  DSC0008

Papildoma informacija