Skaitovų konkursas

Bibliotekininkai skundžiasi, kad vaikai neskaito eilėraščių, todėl maloniai nustebome, kai į dailiojo skaitymo konkursą, skirtą Martyno Vainilaičio 85-mečiui, susirinko nemažas būrys Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyriaus II–IV klasių mokinukų.
M. Vainilaitis visiškai pagrįstai gali būti vadinamas XX amžiaus Lietuvos vaikų literatūros klasiku. Tą įrodo jo poezijos knygų gausa. M. Vainilaitis yra išleidęs apie 40 eilėraščių ir eiliuotų pasakų vaikams. Konkurso dalyviai iš gausybės knygų galėjo rinktis labiausiai jiems patinkančius eilėraščius.
Komisija, kurią sudarė bibliotekininkės Ala ir Laima bei mokytoja Asta Jusienė atidžiai visus išklausė ir geriausiais skaitovais šį kartą išrinko šiuos moksleivius: Ignę Sarsevičiūtę 2b, Dave Carl Rojas 3b, Gabiją Juodinytę 4b. Padėkos raštais buvo apdovanotos Gabrielė Samulionytė 3a, Gabija Masiulytė 3b, Adrija Petkūnaitė 4b.
Dėkojame mokytojoms, kurios padėjo vaikams pasiruošti konkursui, ir kolegei Jūratei Samulionienei už saldžias dovanėles visiems dalyviams.

Foto R. Vilčinskienės

Vyresn. bibliotekininkė Laimutė Kliopkinienė