Vandens mūšis

Rugpjūčio 10 dieną Kupiškio viešosios bibliotekos kiemelyje surengtas vandens mūšis. Ši idėja bibliotekos darbuotojams kilo natūraliai, dėl labai karštų orų – norint suteikti vaikams tokią smagią galimybę atsivėsinti ir gerai išsidūkti.


Tą penktadienį, kaip ir prognozavo karščiausią savaitės dieną, taip ir buvo. Į kiemelį susirinko 14 vaikų, apsiginklavusių vandens šautuvais ir balionų „bombomis". Noriai susiskirstę į berniukų ir mergaičių komandas po 7, jie varžėsi vandens estafetėse ir rungtyse. Po jų prasidėjo tikrasis vandens mūšis, kurio tikslas – nepalikti nė vieno dalyvio sauso. Vaikai laistėsi vandeniu ir kovojo tarpusavyje į pagalbą pasitelkę savo ginklus. Pirmiausia susprogdino visas vandens „bombas", vėliau jau naudojo visą kitą amuniciją – šautuvus, pompas, butelius, o galiausiai griebėsi ir kibirų su vandeniu, be gailesčio vieni ant kitų pylė šaltą vandenį. Permirkę iki paskutinio siūlo vaikai gavo užduotį apibėgti 20 ratų aplink bibliotekos pastatą tam, kad sušiltų ir pradžiūtų, o tai padarę gavo saldainių. Taigi, valandėlę taip šauniai pašėlioję, išsiskirstė. Vieni liko džiūti bibliotekos kiemelyje, kiti išskubėjo į namus persirengti.
Viso vandens mūšio metu vaikų veiduose buvo matoma puiki nuotaika ir šypsenos, o tai reiškia, kad tokios šėlionės vaikams ypač patinka, suteikia jiems daug džiugių emocijų. Tai, kas be galo patinka, įsirėžia atmintyje ilgam, todėl šis vandens mūšis gali būti vienas smagiausių vaikystės prisiminimų. Ši gana populiari iniciatyva visiems suteikia nepamirštamų akimirkų, tuo pat metu įrodo, jog biblioteka – nuolat kintanti, nenuobodi, į lankytojų poreikius atsiliepianti įstaiga.

Vandens mūšio foto

Bibliotekininkė Ingrida Žurauskienė

Papildoma informacija