Viktorina „Ar pažįsti Kupiškį?“

DSCF6116

Pasaulį pažįstame ir informacijos semiamės iš knygų, bet ne tik iš jų. Gyvenant informacinės visuomenės kūrimo laiku, vis didesnę reikšmę įgyja informacinės technologijos.
Kupiškio viešoji biblioteka, prisidėdama prie žinių visuomenės kūrimo ir skatindama bendruomenės narių nuolatinį mokymąsi bei keldama sau uždavinį didinti neformaliojo ugdymo paslaugų įvairovę, parengė projektą „Kupiškis amžininkų liudijimuose: interaktyvus žemėlapis". Projektu siekiama skatinti moksleivius pažinti gimtąjį Kupiškio kraštą, plėsti kultūrinį akiratį per literatūrą, panaudojant interaktyvius metodus, formalųjį ugdymą papildančius neformaliu ugdymu.
Viena iš projekto veiklų – viktorinos. Bibliotekininkai, pasinaudodami „Kahoot" internetiniu įrankiu viktorinoms kurti, parengė viktoriną „Ar pažįsti Kupiškį?" ir spalio 9 d. pakvietė Kupiškio P.Matulionio progimnazijos aštuntokus kartu su mokytoja Jolanta Balaboniene dalyvauti šioje viktorinoje. Mokiniai, susiskirstę nedidelėmis komandomis, smagiai atsakinėjo į klausimus, tuo pasitikrindami žinias apie Kupiškio kraštą. Naudojomės planšetėmis, kurias biblioteka įsigijo iš projekto lėšų. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.
Už dalyvavimą viktorinoje moksleiviai paskatinti suvenyriniais bloknotais.

Lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Janina Širvinskienė

DSCF6114  DSCF6118  DSCF6116
 DSCF6119  DSCF6124 DSCF6121