Edukacinis užsiėmimas „Mes kuriame grožį“

20181108 141204

Lapkritis – tai metas, kai keičiasi ir pamažu aprimsta gamta. Rudeniški peizažai žavi paskutiniais geltonuojančiais ir raudonuojančiais medžių lapais, vėsa ir lietumi. Pastebimai trumpėja dienos. Prasideda rimties ir susikaupimo metas. Visi lauko darbai nudirbti, atsiranda vis daugiau laisvo laiko sau ir savo pomėgiams. O kaip smagu susibėgus draugėn pasidalinti idėjomis, pasidžiaugti tuo, ką jau mokame ir ko dar galime išmokti.
Jau antri metai Šepetos bibliotekoje rudens pabaigoje ir žiemos mėnesiais vyksta edukacijų ciklas „Mes kuriame grožį". Mūsų pagrindinės užsiėmimų lankytojos LŪD Šepetos skyriaus „Skalsa" narės. Nors mūsų nedaug – tik dvylika, bet mums patinka grožis ir stengiamės jį kurti. Per pirmąjį už-siėmimą savo darbelius parodė ir idėjomis pasidalino Genovaitė Koriznienė. Ji pristatė tris technikas, kurių pagalba galima pasigaminti įvairius kambario papuošalus, Kalėdų dekoracijas, seges iš medžiagos ir iš popierinių servetėlių bei modelino padarytą lėlę. Daugelį moterų sudomino kambario papuošalai, kuriems padaryti neužtenka vieno užsiėmimo, todėl darbus teks pabaigti namuose. Artėja didžiosios metų šventės, todėl kitas užsiėmimas bus „kalėdinis" – darysime angelus.
Šiuo metu Šepetos biblioteką puošia dvi rankų darbo parodos. Pirmoji į biblioteką atkeliavo spalio pabaigoje, tai Šepetoje augusios ir dabar Kupiškyje gyvenančios Irmos Maižienės siuvinėtų paveikslų paroda. Ši, dviejų dukryčių, mama daro nuostabius darbus. Pomėgis reikalauja didelio susikaupimo ir kantrybės. Antroji paroda yra Kupiškio socialinės globos namų gyventojų keramikos darbų paroda. Ši paroda buvo parengta vykdant socialinį projektą „Lipdau pasaulį ir save: keramikos menas žmogaus gerovei". Kūrybinių dirbtuvių dalyviai turėjo galimybę naudotis naujausia keramikos įranga – žiedimo staklėmis ir rankų degimo krosnele. Šios abi parodos parodo ką gali padaryti darbščios žmogaus rankos. Gėrėtis parodomis bibliotekos lankytojai galės visą lapkričio mėnesį.

Šepetos padalinio vyresn. bibliotekininkė Neringa Paukštienė

20181108 135755 20181108 140109
20181108 140724 20181108 140727