Šimtmečio Knygų Kalėdos

4

Paskutinę rudens dieną, lapkričio 30-ąją, Prezidentūros Baltojoje salėje vyko šventinis renginys, kurio metu Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atversdama simbolinę šviečiančią knygą, įžiebė pirmąją šalies Kalėdų eglę ir paskelbė jau aštuntą kartą vykstančios akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią.

Šiais metais „Knygų Kalėdos" kviečia bibliotekoms dovanoti laukiamiausių knygų, kurių sąrašus galima rasti akcijos svetainėje. Šalies vadovė ir akcijos iniciatorė pakvietė kurti „Knygų Kalėdas" kartu ir dovanoti vieni kitiems, bibliotekoms ir visai Lietuvai skaitymo džiaugsmą bei šviesą. Į renginį susirinkę vaikai, bibliotekininkai ir akcijos bičiuliai klausėsi aktorės Ilonos Balsytės ir muzikanto Martyno Kuliavos dainų ir skaitymų bei choro „Singphonics" atliekamų kalėdinių giesmių. Bibliotekininkė Ingrida Žurauskienė su sūnumi džiaugiasi turėta galimybe dalyvauti renginyje.
Naujas knygas iki sausio 6 dienos galima atnešti į bibliotekas arba palikti knygyne, nurodžius kam ji dovanojama. Kupiškio viešosios bibliotekos laukiamiausių knygų sąrašą rasite nuorodoje:

https://www.knygukaledos.lt/dovanokite-bibliotekoms/panevezio-apskritis/kupiskio-rajono-savivaldybes-viesoji-biblioteka

Bibliotekininkė Ingrida Žurauskienė
Nuotraukos iš asmenininio I. Žurauskienės archyvo

1 3 2
 4 5  8  6 7

Papildoma informacija