Kalėdų paslaptis

DSCF5557 1

Artėja Kalėdos – pati gražiausia metų šventė. Jos belaukiant, bibliotekoje įvyko susitikimas su suaugusiais Salamiesčio bendruomenės žmonėmis. Bibliotekininkė suruošė renginį „Kalėdų paslaptis".
Renginys buvo kupinas kalėdinės dvasios. Bibliotekininkė Gražina Laucienė dalyvius supažindino su Kalėdų šventės istorija, papročiais. Salamiesčio mokyklos moksleiviai skaitė lietuvių poetų eiles šventine tematika. Bibliotekininkė pristatė Bruno Ferrero knygą „365 trumpi pasakojimai sielai". Tai knyga susidedanti iš trumpų, bet jautrių, verčiančių susimąstyti pasakojimų. Keletą jų ir perskaitė renginio metu. Skambėjo puikūs kalėdinių giesmių įrašai, kuriuos atliko solistai Judita Leitaitė, Vygantas Kazlauskas ir Bernardinų bažnyčios choras. Renginio metu biblioteka gavo dovanų. Salamiesčio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jolanta Skeberdienė bibliotekai įteikė puikią Rūtos Šepetys knygą „Druska jūrai". Tai nuostabi dovana bibliotekai, nes šią knygą pageidauja perskaityti daugelis skaitytojų.
Po skaitymų visi susėdom prie bendro stalo. Pasivaišinom arbata, saldumynais, vaisiais, pabendravom. Kiekvienas žmogus savyje gali atrasti kalėdinę dvasią, bibliotekininkei buvo džiugu prie to prisidėti. Smagu, jog žmonės, iš Kalėdinių skaitymų, išsinešė šilumos, gerumo ir nuoširdumo. Toks ir buvo šio renginio tikslas.

Gražina Laucienė
Salamiesčio padalinio bibliotekininkė

Foto Gražinos Laucienės

DSCF5555 1 20171031 161028  DSCF5557 1