„Knygų Kalėdų“ stebuklas

Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" baigėsi. Aštuonerius metus vykusi, socialinę atskirtį mažinanti, veikla tapo pavyzdžiu, kaip galima spręsti aktualias problemas. Kasmet vis daugiau žmonių įsitraukė į knygų dovanojimo bibliotekoms akciją. Nuo 2011 m. visos šalies bibliotekas papildė per 312 tūkst. naujų knygų.


Šalies vadovė džiaugiasi visais akcijos dalyviais, kurie skleidė jos žinią ir dovanodami knygas dalinosi su visuomene jų išmintimi ir šviesa. „Knygų Kalėdos" sutelkė knygos bičiulius, pritraukė įvairių organizacijų dėmesį, parodė knygų skaitymo svarbą. Į bibliotekų prašymą aktyviai įsitraukė ir knygas dovanojo ne tik mūsų šalies, bet ir užsienyje gyvenantys knygų mylėtojai, skaitytojai, bendruomenės, leidėjai, rašytojai, visuomenės veikėjai. Šventinė nuotaika ir dovanotos knygos atkeliavo ne tik į miestų, miestelių bibliotekas, bet pasiekė ir mažiausias kaimo bibliotekėles.
Kupiškio viešajai bibliotekai ir jos padaliniams šių metų akcijos „Knygų Kalėdos" buvo dosnios – padovanota 475, o per aštuonerius akcijos gyvavimo metus – daugiau nei 3 tūkst. knygų. Nuoširdžiai dėkojame akcijos organizatoriams ir mūsų bibliotekos bičiuliams, visiems, visiems, dovanojusiems knygas ir padėjusiems patirti skaitymo džiaugsmą. Tegul negęsta „Knygų Kalėdų" šviesa ir kitais metais!

Metodininkė Jolanta Vosylienė

Papildoma informacija