Naiviečiai paminėjo 101-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines

52170471 1021592721360312 8213135771092123648 n

Vasario 16 dieną vietos bendruomenė rinkosi į šventę, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti „Ši žemė – gražiausias peizažas".
Pradžioje buvo sugiedota Tautiška giesmė. Renginio vedėjos: bibliotekininkė Milda Levickienė ir kultūrinės veiklos vadybininkė Angelė Kovienė priminė svarbius Lietuvai istorinius įvykius, skaitė eiles apie Lietuvą. Šventę vainikavo meno vadovės Irenos Jėčiuvienės atliekamos dainos.
Po to vyko viktorina „Mes nuėjome istorijos tiltais". Viktorinos dalyviai, susiskirstę į tris komandas, aktyviai atsakinėjo į teste pateiktus klausimus, sprendė kryžiažodį apie Lietuvos istoriją.
Vyko šaškių turnyras, kur dalyvavo ir suaugę ir vaikai. Suaugusiųjų tarpe nugalėtoja tapo Gertrūda Indilienė, vaikų – Ema Mikšytė. Su dideliu susidomėjimu tiek suaugę, tiek vaikai, įsitraukė į dėlionių apie Lietuvą žaidimą. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
Bibliotekoje (ir renginio metu) veikė mūsų draugų, Kupiškio mokyklos „Varpelis" lavinamųjų klasių moksleivių, kūrybinių darbų paroda „Gražiausios spalvos Lietuvai". Jie šventiškai papuošė ir bibliotekos langus. Mokiniams talkino auklėtojos: Irena Aleknienė ir Gelmina Mudrauskienė.

 

Renginio akimirkos

Milda Levickienė
Naivių skaitytojų aptarnavimo punkto vyresn. bibliotekininkė