Globėjo dovanos bibliotekai

DSCF6885

Knygose slepiasi pasaulio išmintis, o išmintimi dalijamasi, dovanojant knygas. Biblioteka neretai sulaukia dovanų iš bibliotekos lankytojų ar knygų autorių, ir ne tik per „Knygų Kalėdas".
Kovo 6 d. sulaukėme mielo svečio – bibliotekos globėjo Vytaro Radzevičiaus su knygų dovanomis, kurių buvo pilna jo automobilio bagažinė. Tai jau antras toks didelis mūsų bibliotekos fondų papildymas iš Vytaro Radzevičiaus namų bibliotekos.
Tarp atkeliavusiųjų iš Vilniaus – grožinės literatūros kūriniai, monografijos, fotografijų albumai, žinynai, enciklopedinio pobūdžio leidiniai, kelionių aprašymai, praktinės patarimų knygos, vaikiškos knygelės, – virš 120-ties leidinių, kurie, manome, sudomins ir pradžiugins bibliotekos skaitytojus. Nemažai knygų su autografais. Žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius, trečiadieniais vedantis LRT radijo laidą „Pasaulio puodai", atvežė ir savo antrąją autorinę knygą „Pasaulio puodai. Dar 50", taip pat bičiulio Martyno Starkaus šeimos dovaną – Kotrynos Starkienės autorinę knygą „Penktadienio desertai: mano iššūkis". Nuoširdžiai dėkojame už dovanas.
Tądien mūsų svečias Kupiškyje turėjo ir kitos veiklos: „Jantos" kavinėje vyko kulinarinis vakaras „Azijos skoniai su Vytaru Radzevičiumi". Vytaras ten pasakojo apie kulinarines patirtis, keliaujant po Azijos šalis, o kupiškėnai ragavo indiškus ir vietnamietiškus patiekalus.

Foto R. Vilčinskienės, R. Vilkienės, L. Matiukaitės

Janina Širvinskienė
Lankytojų aptarnavimo skyriaus vedėja