XI-asis Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydis 2019

62647472 1640288426103186 265208574056071168 n

Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos komanda, vadovaujama direktoriaus Algirdo Venckaus, birželio 15–16 d. dalyvavo XI-ajame Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydyje, kuris vyko Biržų rajone. Užsiregistravę Kirkilų apžvalgos bokšte ir pasidarę išradingą „asmenukę", kurią patalpino Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos facebook paskyroje „patiktukams" rinkti, kupiškėnai vyko į Kirkiluose įsikūrusią kaimo turizmo sodybą „Duderynė".
2019 metų sąskrydis „Ir aš mažas buvau" (Pranas Mašiotas), buvo skirtas vaikiškai temai, todėl septynios bibliotekininkų komandos iš Kupiškio, Anykščių, Panevėžio apskrities, Panevėžio miesto ir rajono, Pasvalio ir Zarasų viešųjų bibliotekų išradingai įsirengė kiemelius. Po oficialaus sąskrydžio atidarymo sekė linksmi komandų prisistatymai, paruošti remiantis vaikiška literatūra ar animacija, komandinės sporto ir proto rungtys, pasikieminėjimai. Šventei dirigavo Merė Popins, nuotaiką kėlė ir „suktus" žaidimus kvietė žaisti Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas.
Susumavus rungtynių rezultatus paaiškėjo komanda nugalėtoja – Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka, kuri iškovojo teisę sekančių metų sąskrydį organizuoti savo mieste. Sveikiname kaimynus anykštėnus ir nuoširdžiai dėkojame sąskrydžio organizatoriams Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos bibliotekininkams. Jūs nuostabūs!
Iki pasimatymo kitais metais Anykščiuose!

Metodininkė Jolanta Vosylienė

 Sąskrydžio foto

R. Vilčinskienės, I. Žurauskienės, G. Puidokienės, R. Balabono