Linksmorijos

SAM 4183

Ar jūs žinote, kas yra linksmorijos? Tai linksmos istorijos iš Ingos Kanišauskės knygelės „Linksmorijos. Linksmos istorijos ir idėjos kūrybai". Paklausite – kam jos mums? Ogi tam, kad knygoje suradę kūrybinių idėjų dalintumės linksma akimirka, išlaisvintume vaizduotę arba tiesiog smagiai pabūtume.
Štai istorija apie „Džinsų kišenę, kurioje tvyro vien gėris", kurią papasakojo bibliotekininkė, sudomino mokyklos „Varpelis" spec. poreikių grupės auklėtojas Nijolę, Loretą, Linutę ir Liną. O, kai prie jų prisijungė Vesta, Kajus, Monika, Martynas, Medeina, Viltė, Rusnė, nutarėme įgyvendinti savo kūrybines idėjas. Procesas tikrai buvo smagus. Tuo galite įsitikinti pažvelgę į nuotraukas. Vaikai su auklėtojomis ne tik kūrė džinsines pirštinines lėlės – čia pat auklėtoja Nijolė, Martynas ir Kajus sukūrė ir suvaidino savą istoriją. Ir žadėjo džinsų miestelio gyventojus dar ne kartą panaudoti savo užsiėmimuose.
Tegul džinsų kišenėse slepiasi ne tik saldainiai, pieštukai, telefonai, bet ir pamokančios istorijos. Draugaukime, būkime geri ir atidūs vieni kitiems.


Laimutė Kliopkinienė
Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Renginio foto N. Krasovskajos