Naujienos

Laikas namuose neprailgs

atsisiųsti
 
Laikas namuose neprailgs jeigu užsuksite į LRT Mediateką. Kupiškio viešoji biblioteka norėtų pasidalinti su Jumis kupiškėniškos tematikos vaizdo įrašais bei radijo laidomis, kurių galbūt nespėjote išklausyti ar pamatyti kasdieninėje skuboje.

Skaityti daugiau...

Siūlome virtualias paslaugas

Ateinančią savaitę viešoji biblioteka bei jos padaliniai ir toliau lankytojų neaptarnaus, nevykdys įprastinės veiklos. Siūlome jums išbandyti nuotolines paslaugas:

Skaityti daugiau...

Mieli lankytojai,

Be pavadinimo

Šiomis karantino dienomis sulaukiame daug skambučių su klausimu, ką daryti laiku negrąžinus knygų.
Knygas galite pratęsti bibliotekos elektroniniame kataloge – mano sritis. Prisijungdami nurodykite skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį.

Skaityti daugiau...

Kviečiame žiūrėti tiesiogines transliacijas

Kovo 19–31 d.: tiesiogiai iš dirbtuvių PATS SAU „Rankdarbiai namisėdoms“

 

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos dirbtuvės PATS SAU net ir per karantiną prisideda prie neformalaus vaikų ir jaunimo ugdymo. Kovo mėnesį siūlome keletą veiklų laiką leidžiantiems namuose. Medžiagų, reikalingų kūrybai, tikrai rasite namuose, blogiausiu atveju pas kaimyną. Per tiesiogines transliacijas parodysime, kaip kiekvienas gali pasidaryti ką nors smagaus. Tad pasižiūrėkite arba susirinkę reikiamas medžiagas prisijunkite prie mūsų ir darykite kartu.

Skaityti daugiau...

Laikas knygai

Laiko knygoms skaityti visiems visada trūksta. Bet gyvenimas pasisuko taip, kad baisusis virusas privertė daugumą likti namie. Taigi atsirado laiko ne tik gyvenimo apmąstymams, bendravimui su šeima, bet ir knygoms. Tiems, kas nespėjo iš bibliotekos pasiimti knygų, siūlau pasirausti savo knygų lentynose, gal rasite knygų, kurias vis atidėliojote skaityti. Gal tai bus sena gera klasika, daugiatomis leidinys ar knyga, kurią norisi dar ir dar kartą skaityti. Kviečiu prisiminti šias knygas, visiems gerai žinomas, bet gal jau pamirštas.

 

Papildoma informacija