Naujienos

Padėka viešajai bibliotekai

Pazymejimas

Serijos „Kupiškėnų biblioteka“ naujų knygų sutiktuvės

IMG 20190118 172358

 

Sausis dar tik įkopė į antrą pusę, tačiau knygų ir gimtojo krašto mylėtojams yra gera naujiena: Kupiškio viešojoje bibliotekoje pristatytos serijos „Kupiškėnų biblioteka" 17-ta ir 18-ta knygos: Balio Kašponio „Mokytojo ir vargonininko atsiminimai" ir Vidmanto Jankausko „Ką tyli akmenys: Viksvų giminės istorija".
Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Matiukaitė susirinkusiems pristatė nuo 2005 metų leidžiamos knygų serijos sumanytoją, žurnalistą, dailėtyrininką Vidmantą Jankauską, humanitarinių mokslų daktarę, knygų redaktorę Vidą Žilinskienę bei technologijos mokslų daktarą, Vilniaus kupiškėnų klubo prezidentą Vilių Bartulį. Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas pasveikino visus ir pasidžiaugė, kad kupiškėniška biblioteka pildosi naujomis knygomis.

Skaityti daugiau...

Saugesnio interneto diena 2019 jau visai šalia!

SID 2019 LT juodas png

 

2019 m. Saugesnio interneto diena bus minima vasario 5 d. Šių metų dienos šūkis – „Kurkime geresnį internetą kartu!“ (angl. "Together for a better internet"). Lietuvoje Saugesnio interneto dienai paminėti veiklos bus vykdomos visą savaitę, t.y. vasario 4–9 d.[https://www.draugiskasinternetas.lt/lt/main/news?id=15410]

Pristatyta Arvydo Anušausko knyga „Aš esu Vanagas"

DSCF6687

Sausio 16-osios, trečiadienio vakarą, Kupiškio kultūros centro vitražų salėje Seimo narys Arvydas Anušauskas kupiškėnams pristatė savo naujausią knyga „Aš esu Vanagas".
„Tai knyga – apie lietuvių nacionalinio pasipriešinimo vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą (1918–1957), vienuolika metų su ginklu rankose kovojusį prieš sovietinę okupaciją. Atskleidžiamos KGB regztos Vanago paieškos operacijos, ištirtas jo suėmimo ir kankinimo epizodas, pasitelkus ekspertus išaiškintos KGB klastotės.

Skaityti daugiau...

Kupiškio viešajai bibliotekai – Prezidentės padėka

Prezidentūroje

Sausio 15 d. buvome pakviesti į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą. Akcijos „Knygų Kalėdos" partnerius ir bičiulius subūrusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė padėkojo už bendrą aštuonerius metus trukusį darbą, kuris padėjo suvienyti jėgas stiprinant mūsų šalies bibliotekas. Anot bibliotekininkų, kartu su šia Prezidentės rengiama akcija sugrįžo ir knygų dovanojimo tradicija.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija