Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Kitame Kupos krante

1-20170606 134527

Senuoju, visiems gerai žinomu adresu L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje 3A Kupiškio viešosios bibliotekos skaitytojai jau neras – nuo 2017 m. liepos 3 d. ji veikia kitame Kupos krante esančiame pastate – Krantinės g. Nr. 24. Taip, tai tas pats Kupos pradinės mokyklos pastatas, kurio viena dalis rajono tarybos sprendimu yra skirta bibliotekai kaip laikinas prieglobstis senojo pastato kapitalinio remonto laikotarpiui.

Skaityti daugiau: Kitame Kupos krante

Biblioteka jau dirba

 

6-20170704 1359330

 

Kupiškio viešoji biblioteka jau dirba (Krantinės 24, Kupos pradinės m-klos pastatuose). Persikraustymo darbai sėkmingai atlikti. Įsikūrėme jaukiose, šviesiose, kiek glausčiau, bet su visais patogumais, mokyklos patalpose. Nepaisant lietingo oro, lankytojų pirmąją bibliotekos atidarymo dieną, netrūko. Tiek suaugusiųjų, tiek vaikų skyriuose apsilankė po 50 skaitytojų.

Skaityti daugiau: Biblioteka jau dirba

Dėmesio bibliotekos lankytojams!

Biblioteka jau dirba. Lankytojų laukiame

Krantinės 24 (Kupos pradinė mokykla).

 

 

 

Kas išlydi, o kas pasitinka...

7-6 IMG 7501

Birželio 16 d. pavakarę į Kupiškio etnografijos muziejų rinkosi poetinio žodžio mylėtojai, kur ir buvo pristatyta Aušros Uldukienės poezijos knyga „Spalvų išlydėtoja".
Knygos sutiktuvėse dalyvavo gausi autorės palaikymo komanda – artimieji, klasiokai, draugai, literatų klubo „Lėvens balsai" nariai, Kupiškio kultūros centro folkloro ansamblis „Kupkėmis" su vadove Alma Pustovaitiene. Šiame ansamblyje daug metų dainuoja ir Aušra. Ansambliečių atliekamos dainos bei romansai gražiai užpildė intarpus tarp poezijos skaitymų ir kalbėjusiųjų pasisakymų.

Skaityti daugiau: Kas išlydi, o kas pasitinka...

Poezijos pavasario aidai Palėvenėje

Per Lietuvą ką tik nuvilnijo 53-iasis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris. 2017", o šios šventės aidai birželio 10-tą dieną pasiekė nuostabų Kupiškio krašto kampelį – Palėvenę, kurią garsino ir garsina čia gyvenantys žmonės bei ant aukšto Lėvens šlaito stovinti bažnyčia – vėlyvojo baroko šedevras. Šventė „Poezijos pavasario aidai Kupiškyje" jau senokai tapusi tradicine, vyko jau šeštąjį kartą ir sukvietė į bendruomenės „Palėvenys" namus nemažą būrį Aukštaitijos literatų, taip pat ir tolimesnių svečių.

Skaityti daugiau: Poezijos pavasario aidai Palėvenėje

Papildoma informacija