Naujienos

Edukacinė pamoka bibliotekoje

DSCF7015

Tęsiasi mūsų bibliotekos ir Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bendradarbiavimas. 2019-03-26 bibliotekoje netradicinė pamoka buvo organizuota dvidešimčiai dešimtokų, kuriuos atlydėjo klasės kuratorė Elvyra Kavoliūnienė. Pamokos tema – „1949 m. vasario 16-osios dienos Lietuvos nepriklausomybės Deklaracija" – kokiomis aplinkybėmis ji pasirašyta?

Skaityti daugiau...

Laimės amžius. Kaip išsaugoti sveikas smegenis

DSCF7022

Atėjus pavasariui visi nori ne tik atrodyti gražiai, bet ir jaustis geriau. Tai laikas, kai reikėtų pasirūpinti savo sveikata ir nebūtinai naudojant tradicines priemones. Be vaistų, papildų, vitaminų, galima savo organizmą stiprinti ir naudojant eterinius aliejus.

Skaityti daugiau...

Diena su poetu Valdemaru Kukulu

DSCF3495

Kovo 26 dieną Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje vyko Kupiškio rajono mokinių meninio skaitymo šventė „Diena su poetu Valdemaru Kukulu". Tai Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Diagnozė: poetas",

Skaityti daugiau...

Nebeturim neskaudančio laiko...

DSCF6964

Juk mes senstam, brolau, ar jauti,
kaip tai skauda, kai senstam?
Laiko sau jau nėra, nebeturim neskaudančio laiko...
Štai ir šitą eilėraštį jau ne rašau, o skiriu tau, ir viskas
Bus tik taip: mylimų atminimui,
tėvų atminimui, draugų atminimui.

Valdemaras Kukulas

 

Skaityti daugiau...

Apie politinę korupciją tarpukariu

DSCF6908

Kovo 14 dieną Kupiškio viešojoje bibliotekoje į susitikimą su kupiškėnais atvyko istorikas, Lietuvos istorijos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas ir Lietuvos XX a. istorijos tyrėjas dr. Algimantas Kasparavičius, skaitęs paskaitą „Politinė korupcija tarpukariu: neegzistuojanti ar nematoma?" Tai buvo Pilietinės visuomenės instituto „Civitas" renginys, organizuotas įgyvendinant projektą „Skaidrūs ir sąžiningi rinkimai".

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija