Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

„Prisilietimas prie dilgėlės" Kupiškyje

 

Vasario 7 dieną Kupiškio viešoji biblioteka pakvietė poezijos mylėtojus į kraštietės poetės ir pedagogės Jadvygos Gabriūnaitės (1936–1990) eilėraščių knygos „Prisilietimas prie dilgėlės" sutiktuves.DSCF1616

Knygos sudarytojas ir poetės kūrybinio palikimo leidybos iniciatorius kunigas Justas Jasėnas renginį pradėjo ištraukomis iš J. Gabriūnaitės autobiografinio dienoraščio „Prisilietus prie praeities", pradėto rašyti 1981 metų gruodžio mėnesį.

Skaityti daugiau: „Prisilietimas prie dilgėlės" Kupiškyje

Šimtmečio kupiškėnai – Vilniaus kupiškėnų klube

DSCF1364

 

Tęsiasi Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje" (vadovė Lina Matiukaitė), kurį dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba, veiklos. Vasario 4 d. Šimtmečio kupiškėnų rinkimų, vykusių dar praeitais metais, rezultatai pristatyti Vilniaus mokytojų namų svetainėje, kur kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį renkasi jau dvidešimt šeštus metus gyvuojančio Vilniaus kupiškėnų klubo nariai.

Skaityti daugiau: Šimtmečio kupiškėnai – Vilniaus kupiškėnų klube

Sveikiname

Riciardas 1

  

Ričardą Balaboną

sėkmingai pasirodžius

LRT televizijos žaidime

„Auksinis protas‘‘

Balsavome už Metų knygas suaugusiems

DSCF5171

Sausio 30 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo Metų knygos – 2017 rinkimuose, balsuodami už suaugusiųjų penketuko knygas. Balsavimui pristatytos knygos:

Skaityti daugiau: Balsavome už Metų knygas suaugusiems

Į biblioteką ne tik spaudos ar knygų...

DSCF1271

Jau įpratome, kad biblioteka nebėra ta vieta, kur galima tik pasiskolinti knygas ar pavartyti laikraščius – viešosios interneto prieigos, fonotekos, žaislotekos ir kitos paslaugos yra nemokamos ir prieinamos visiems registruotiems vartotojams. Daugelis bibliotekų puikiai atnaujintos, suremontuotos... beje, ir mūsų bibliotekos remonto darbai vyksta sparčiai, o Adomynės ir Šimonių padalinių lankytojai jau gali džiaugtis šiltomis ir jaukiomis, ką tik suremontuotomis patalpomis šių gyvenviečių mokyklose. Žinoma, bibliotekose vyksta ir susitikimai su rašytojais, naujų knygų pristatymai, parodos ir kiti renginiai....

Skaityti daugiau: Į biblioteką ne tik spaudos ar knygų...

Papildoma informacija