Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Dėmesio!

Siaur ejimo  lazdos

Šiaurietiško ėjimo mokymai bibliotekos darbuotojams

27336416 1962265190703649 2576681040122568800 n

 

Sausio 31 d. Kupiškio viešosios bibliotekos darbuotojus Rokiškio visuomenės sveikatos biuro Kupiškio skyriaus specialistė Ugnė Kirdaitė mokino, kaip taisyklingai pasiruošti ir eiti su šiaurietiškomis lazdomis, pasakojo apie šiaurietiško ėjimo teigiamą poveikį sveikatai. Išmokus ir teisingai vaikštant šiaurietiškojo ėjimo būdu, galima įdarbinti iki 90 % viso kūno raumenų.

Skaityti daugiau: Šiaurietiško ėjimo mokymai bibliotekos darbuotojams

Susitikimas su Mindaugu Kvietkausku

 DSC0022

Gerokai jau įsibėgėjusi tryliktoji Metų knygos rinkimų akcija ir toliau skatina domėtis lietuviška knyga: atkreipti dėmesį į geriausius šiuolaikinės lietuvių literatūros kūrinius, ieškoti knygų skaityme prasmės, tiesiog draugauti su knyga. Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka kviečia balsuoti už labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Šioje akcijoje dalyvauja ir Kupiškio viešoji biblioteka.

Skaityti daugiau: Susitikimas su Mindaugu Kvietkausku

Ar esi saugus elektroninėje erdvėje?

Tarptautinė Saugesnio interneto diena.
Dienos tema –

 

„Skaitytojų kampelyje“ sausio susitikimas

DSCF5155

 

Visada smagu žinoti, kad knyga yra tas magnetas, kuris traukia žmones į biblioteką, traukia bendraminčius, knygų mylėtojus susiburti, pasidalinti perskaitytomis knygomis ir jose atrasta išmintimi. Kaip ir kiekvieną mėnesį, taip ir sausio mėnesio pasirinktą trečiadienį abonemento „skaitytojų kampelyje" rinkosi knygų klubo nariai, pasišnekėti apie perskaitytas knygas. Džiugu buvo pamatyti atėjusius naujus žmones, reiškia klubas plečiasi, pritraukia vis daugiau knygų mylėtojų.

Skaityti daugiau: „Skaitytojų kampelyje“ sausio susitikimas

Papildoma informacija