Naujienos

„Knygiaus“ išvyka

Nuostabu, kai tave supa bendraminčiai. Taip pasijutau, kai po filmo „Tarp pilkų debesų" peržiūros, susirinkome kavinukėje išgerti šaltalankių, imbierinės arbatos ar kavos su morkų pyragu...
Spalio 15 d. kompanija knygų mylėtojų išvažiavo į Panevėžio kino teatrą „Garsas" pažiūrėti skaitytos knygos Rūtos Šepetys „Tarp pilkų debesų" ekranizacijos. Pilnutėlė kino salė priėmė ir mūsų nemažą būrelį.

Skaityti daugiau...

Pirmasis susitikimas

580b585b2edbce24c47b26d6

Po vasaros atostogų mokslo metus pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto lankytojai. Spalio 9 dieną į viešosios bibliotekos Kraštotyros ir edukacijos skyrių rinkosi gausus būrys literatūros mylėtojų. Čia užsiėmimus pradeda Literatūros ir poezijos fakulteto dalyviai. Trečiojo amžiaus universiteto vadovė Marytė Semaškienė pristatė naują fakulteto dekanę Liudą Kopūstienę.

Skaityti daugiau...

Europos sveikatos draudimo kortelė – tik raštu įgaliotam asmeniui

30009091187 3170ffe2d8 o

 

Kiekvienas, deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvoje, išvykdamas pasisvečiuoti į kitą Europos Sąjungos (ES) šalį, taip pat į Šveicariją ar Europos ekonominės erdvės (EEE) šalis – Islandiją, Norvegiją, Lichtenšteiną, turi pasirūpinti savo sveikatos draudimu, kad nekiltų problemų dėl kitoje šalyje suteiktų būtinosios medicinos pagalbos paslaugų apmokėjimo.

Skaityti daugiau...

Kupiškyje dirbs Vyriausybės priimamasis

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Kupiškio rajone. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius, patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.
Kupiškio rajono gyventojus 2018 m. spalio 10 d. (10.15–13.00 val.) Kupiškio rajono savivaldybės patalpose (Vytauto g. 2, Kupiškis) priims ir asmeniniais klausimais konsultuos

Skaityti daugiau...

Nuo A. J. Greimo semiotikos iki japonų kultūros pažinimo

41529183 1064281680446559 954522645783642112 n

Vasarą, mūsų mieste vykusio kūrybos ir meno festivalio Stichijos 2" metu, tarp gausybės svečių, Kupiškyje apsilankė ir Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda. Draugiškai šnekučiuojantis, Kupiškio viešosios bibliotekos direktoriui Algirdui Venckui pavyko gauti ambasadoriaus pažadą – suteikti galimybę bibliotekininkams iš arčiau susipažinti su japoniška kultūra ir menu.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija