Naujienos

„Knygų Kalėdų“ šviesa Subačiaus senelių globos namuose

Subačius 1

Aštuntus metus vykstanti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" skleidžia žinią ir kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms, ir taip prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Bibliotekos misija – dalintis skaitymo šviesa su skaitytojais.
Artėjant gražiausioms metų šventėms norisi daryti gerus darbus, pasidalinti šypsena, gerumu su kitais, norisi kurti tuos mažus kalėdinius stebuklus.

Skaityti daugiau...

Sveikinimas iš Japonijos

DSCF6653

Kupiškio viešąją biblioteką aplankė džiugi žinia iš Japonijos. Su artėjančiomis gražiausiomis žiemos šventėmis pasveikino ir padovanojo, akcijos „Knygų Kalėdos 2018" proga, bibliotekai knygų Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki. Jis tikisi, kad skaitymo džiaugsmas prisidės prie Japonijos kultūros ir tradicijų pažinimo, o Kupiškio rajono skaitytojai šiomis žiniomis dalinsis su kitais.

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Šimtmečio Knygų Kalėdos

4

Paskutinę rudens dieną, lapkričio 30-ąją, Prezidentūros Baltojoje salėje vyko šventinis renginys, kurio metu Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atversdama simbolinę šviečiančią knygą, įžiebė pirmąją šalies Kalėdų eglę ir paskelbė jau aštuntą kartą vykstančios akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią.

Skaityti daugiau...

Seminaras „Asmens duomenų apsaugos įgyvendinimas bibliotekoje“

47377787 365300177558123 5760179940033036288 n

 

2018 m. gegužės 25 d. Lietuvoje, kaip ir visose Europos Sąjungos šalyse įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Šiuo dokumentu stiprinamos duomenų subjektų teisės bei didinama duomenų valdytojų ir duomenų tvarkytojų atsakomybė, reikalaujama skaidrumo.

Skaityti daugiau...

Nuoširdžiai dėkojame

DSCF6524


kupiškėnui Algimantui Jasaičiui
už padovanotas vinilines plokšteles viešajai bibliotekai ir
kviečiame į skaityklos skyrių pasiklausyti.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Papildoma informacija