Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka šventė savo veiklos aštuoniasdešimtmetį

Pasvalys 21462609 768097920028525 3846112005252278714 n

1937 metai yra atmintini ne tik mūsų, bet ir daugelio kaimyninių rajonų bibliotekoms. Kaip tik tais metais Lietuvos Respublikos kultūros ministras pasirašė įsakymą dėl viešųjų bibliotekų steigimo Pasvalyje, Anykščiuose, Kupiškyje ir dar keliolikoje Lietuvos miestų ir miestelių. Bibliotekos šią sukaktį pažymi įvairiais renginiais, susitikimais ar šventėmis.

Skaityti daugiau: Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka šventė savo veiklos aštuoniasdešimtmetį

„Lietuvos ryto“ televizija bibliotekoje

1-20170905 153736-001

Šią savaitę Kupiškio rajone viešėjo „Lietuvos ryto" televizijos kūrybinė grupė, kuri rengia laidą apie Kupiškio rajoną. Šios televizijos prodiuseris, filmavimo operatoriai ir laidos vedėjai, tarp kurių ir populiari dainininkė Eva, lankėsi Kupiškio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje ir ten kalbino mūsų bibliotekos savanorį Dominyką Jasaitį, kuris prisideda prie bibliotekos veiklos populiarinimo šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis.

Skaityti daugiau: „Lietuvos ryto“ televizija bibliotekoje

Rugsėjį pasitikome mokyklos kieme

01-DSCF4575

Taip jau atsitiko, kad dėl pastato remonto darbų teko palikti senąsias patalpas L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje ir laikinai įsikurti Kupos pradinės mokyklos pastatuose Krantinės gatvėje. Nors patalpos gana ankštos, tačiau pakankamai jaukios, o kaimynystė su mokykla turi daug privalumų – galima planuoti bendrus renginius, įvairias veiklas, keistis idėjomis ir patirtimi. Pirmas tokio bendradarbiavimo bandymas buvo rugsėjo 1-osios šventė.

Skaityti daugiau: Rugsėjį pasitikome mokyklos kieme

Suolelis – Subačiaus MP bibliotekai

8-21121914 1648728021813708 715607812 n2

Siekiant, kad bibliotekos taptų bendruomenės kultūros ir traukos centrais, kuriant jaukesnes erdves bibliotekose, kad būtų gera ateiti visiems, Kupiškio viešosios bibliotekos direktorius inicijavo akciją „Kėdė bibliotekai".

Dalyvauti akcijoje ir padovanoti modernų suolelį, ant kurio nors retai ir trumpam apsilankantys, prisėstų, Subačiaus MP bibliotekos globėjai – Audrius Daukša – Juozo Tumo-Vaižganto ir Ustronės knygnešių muziejaus direktorius ir Romualdas Karazija –

Skaityti daugiau: Suolelis – Subačiaus MP bibliotekai

Bibliotekos globėja

2-atvirukai 2

 

Palėvenėlėje Danutę-Emiliją Ribokienę pažįsta visi. Iš Panevėžio krašto kilusi moteris čia gyvena jau virš 30 metų. Atėjo dirbti į tuometinį vaikų darželį, vėliau mokė pradinukus. Ir dabar jau įžengusi į aštuntą gyvenimo dešimtmetį, buvusi mokytoja vien tik ilsėtis nemoka. Kambarinių ir daugybės darželio gėlių priežiūra, knygos, rankdarbiai paįvairina Danutės kasdienybę. Jau keliolika metų Danutės rankų darbai puošia Palėvenėlės biblioteką.

Skaityti daugiau: Bibliotekos globėja

Papildoma informacija