Naujienos

Nuoširdžiai dėkojame

38752164 242610769912291 4378024567570956288 n  2 

panevėžiečiui, knygų autoriui Aloyzui Jareckui, padovanojusiam Kupiškio viešajai bibliotekai dviejų pavadinimų („Susitikimai", „Pragaro vėtrų pagairėje", 28 egzemplioriai) knygas, kurios pradžiugins mūsų skaitytojus, gyvenančius tiek mieste, tiek nuošalesniame Kupiškio krašto kampelyje.
Kviečiame visus, kurie neabejingi knygoms, ateiti į biblioteką ir skaityti!

Išteklių valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Kilnojama bibliotekėlė Aukštupėnų poilsiavietėje

IMG 7691

Šią vasarą Kupiškio viešosios bibliotekos įgyvendinama kilnojamos bibliotekos idėja neliko nepastebėta. Mintis, apie knygų ir periodikos leidinių atvežimą į bene lankomiausią vasaros vietą mieste, prie marių elingo, kilo pastebėjus visame pasaulyje ir Lietuvoje vis populiarėjančią lauko bibliotekų iniciatyvą.
Vieta, prie Kupiškio marių, pasirinkta ne veltui. Atostogaujančius poilsiautojus karšti orai sukviečia būtent čia.

Skaityti daugiau...

Vasaros susitikimai

Japonijos amb

 

Kupiškio miesto šventėje „Stichijos 2018" 2018 m. liepos 7 dieną lankėsi daug svečių iš visos Lietuvos ir ne tik – tarp oficialių delegacijų iš Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos buvo ir dviejų pačių galingiausių pasaulio valstybių – JAV ir Japonijos ambasadų Lietuvoje atstovai – Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda ir JAV ambasadoriaus Lietuvoje pavaduotojas Howard Solomon. Su JAV ambasadoriaus pavaduotoju Howard Solomon vaikščiojome po Kupiškio miestą, domėjomės praeitimi, žydų kultūros palikimu, buvusios sinagogos – dabartinės bibliotekos rekonstrukcijos darbais.

Skaityti daugiau...

Kelionės po Lietuvą maršrute – ir Kupiškis

DSCF2929aKupiškyje lankėsi viešnia iš tolimosios Australijos – rašytojos Nijolės Jankutės (1929-2011) dukra Dovilė Zduoba su vyru Arvydu. Kupiškio viešoji biblioteka daug metų palaikė ryšius ir susirašinėjo su Jungtinėse Amerikos valstijose, o vėliau Australijoje, gyvenusia išeivijos rašytoja, kuri yra dovanojusi mums nemažai knygų, keletą kartų buvo atvažiavusi į Lietuvą, lankėsi bibliotekoje. Kraštotyros ir edukacijos skyriuje yra saugomas N. Jankutės rankraščių fondas – tai nuotraukos, laiškai, sveikinimai, kiti dokumentai. Panevėžyje gimusiai N. Jankutei Kupiškis brangus: abu tėvai – mokytojai Justinas ir Paulina Jankevičiai – kilę iš šio krašto, keletą metų čia mokytojavo, o ji pati mokėsi Kupiškio gimnazijoje.

Skaityti daugiau...

Dėmesio spaudos skaitytojams!

Nuo liepos 2 d. vėl bus prenumeruojamas

„Panevėžio kontaktas" laikraštis

Papildoma informacija