Naujienos

Sveikinimai

LBD pirmininkės sveikinimas

Pagerbėme šimtmečio kupiškėnus

IMG 2911

Artėjant atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui, daugelis kolektyvų, organizacijų ir pavienių entuziastų stengiasi įprasminti šią garbingą sukaktį. Kupiškio viešoji biblioteka jau metų pradžioje įsijungusi į šimtmečio paminėjimo veiklas, šiam jubiliejui sumaniusi ir vykdžiusi Lietuvos kultūros tarybos ir Kultūros ministerijos dalinai finansuotą projektą „Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje", gruodžio 15 dieną pakvietė visus neabejingus savo kraštui žmones į Kultūros centre vykusį baigiamąjį projekto renginį – iškiliausių, Kupiškio kraštui nusipelniusiųjų asmenybių pagerbimą.

Skaityti daugiau...

Mero sveikinimas

2017 gruodis meras Scan 20171218 104020

Išvyka – projekto „Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje“ dalis

DSCF1069

 

Kupiškio viešoji biblioteka vykdo projektą „Kupiškėnai – Lietuvos istorijoje", skirtą savo krašto pažinimo, pilietiškumo ir istorinės savimonės ugdymui. Rugsėjo 9–30 d. vyko labiausiai Kupiškio kraštui ir Lietuvai nusipelniusių, žymiausių Šimtmečio kupiškėnų rinkimai, kurių rezultatai bus pristatyti gruodžio 15 d., Kupiškio kultūros centre, baigiamajame projekto renginyje.

Skaityti daugiau...

Kas lemia žmonių sveikatą?

DSCF5122

Žmonių sveikatą lemia daugelis veiksnių – gera nuotaika, miegas, mityba. Apie tai gruodžio 12 dienos pavakarę susirinkusiems kalbėjo tarptautinės korporacijos „Tiens" atstovė, viešnia iš Šiaulių, Kristina Misiuvienė. Šiuolaikinėmis sąlygomis, dėl pagreitėjusio gyvenimo ritmo, nereguliarios mitybos ir poilsio, didelio krūvio ir kitų faktorių žmogaus organizmas fiziškai ir morališkai dėvisi greičiau.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija