Naujienos

Kviečiame į nemokamus mokymus

Nem.mokymai skelb paz 3
skelb paz 2

Skaityti daugiau...

Tobulėjimo ir atradimų savaitė

All-Digital-Week-logo-gradient

Lietuvoje ir visoje Europoje kovo 25–31 dienomis vyko akcija „All Digital Week" („Skaitmeninė savaitė"), kuri skatino naudotis technologijomis bei internetu, ugdyti skaitmeninį raštingumą.

Skaityti daugiau...

Tarnaukite Lietuvai

5 DSCF3529

Kovo 30 d. Panevėžio Bendruomenių rūmuose įteikti Lietuvos respublikos Seimo įsteigti G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai". Panevėžio miesto savivaldybės ir Kraštotyros muziejaus organizuojamame renginyje garbingus apdovanojimus įteikė LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Skaityti daugiau...

Skaitmeninio raštingumo mokymai

DSCF7003

 

„Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok"

Kovo 18 d. prasidėjo 18 val. trukmės mokymai   viešojoje bibliotekoje. Ir štai jau turime pirmuosius dalyvius, kurie išklausė mokymų programą, atitinkančią Europos komisijos nustatytus skaitmeninių gebėjimų sistemos 1–2 lygius (DigComp" 2.1),

Skaityti daugiau...

Dž. R. R. Tolkino kūrybos skaitymai knygų klube

DSCF7033

Kovo paskutinį trečiadienį jau tradiciškai į abonemento skaitytojų kampelį rinkosi knygų mylėtojų klubas „Knygius". Skaitytojų ir klubo narių pamėgtas kampelis šią pavakarę prisipildė smagaus klegesio, nes nuo praėjusio susitikimo prabėgo mėnuo, o įspūdžių ir perskaitytų knygų jau susikaupė ir norisi pasidalinti su bendraminčiais.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija