Naujienos

Po Kupiškį – su planšetėmis: ekskursija pagal citatų žemėlapį

DSCF6600

Šiais metais Kupiškio viešoji biblioteka parengė projektą „Kupiškis amžininkų liudijimuose: interaktyvus žemėlapis", kurį remia Lietuvos Kultūros taryba. Viena iš projekto veiklų, prieš parengiant citatų žemėlapį, – surengti ekskursiją, išbandant numatytą maršrutą.

Skaityti daugiau...

„Žinoti sveika“!

Zinoti sveika

 
 
 
 
 
 
 Gyventojų informavimo kampanija
„Žinoti sveika" informuoja: (Čia)

Skaityti daugiau...

Prisimenant „Nerijos“ ansamblį...

IMG 20181129 110602

Lapkričio 29 dieną į viešosios bibliotekos Interneto skaityklą susirinkę klausytojai galėjo sugrįžti į šlovingosios „Nerijos" laikus, prisiminti jų dainas, atlikėjus. Šio renginio iniciatorė vyresn. bibliotekininkė Jūratė Samulionienė susirinkusiems pasakojo apie ansamblį „Nerija".

Skaityti daugiau...

„Knygius“ vėl susitiko skaitytojų kampelyje

IMG 20181128 163908

Paskutinis lapkričio trečiadienis tikrai šaltas ir jau beveik žiemiškas. O kur dar galima geriau ir jaukiau praleisti šaltą vakarą su bendraminčiais, jei ne bibliotekoje? Jaukus pasibuvimas, knyga ir arbata sukvietė „Knygiaus" bičiulius į dar vieną pašnekesį apie skaitytas knygas.

Skaityti daugiau...

Pažintis su publicistikos ir dokumentikos knygų penketuku

Metu knygos rinkimai

Jau įsibėgėjo Metų knygos rinkimų akcija ir pretendentės į metų geriausiąsias nebeužsiguli bibliotekos lentynose. Kupiškio viešosios bibliotekos Lankytojų aptarnavimo skyrius šiemet nusprendė populiarinti naujai paskelbtos kategorijos – publicistikos ir dokumentikos– kūrinius, nes, bibliotekininkių nuomone, šiame sąraše yra ypač vertų skaitytojų dėmesio knygų apie įdomaus likimo žmones, stiprias asmenybes.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija