Naujienos

Mieli lankytojai,

Be pavadinimo

Šiomis karantino dienomis sulaukiame daug skambučių su klausimu, ką daryti laiku negrąžinus knygų.
Knygas galite pratęsti bibliotekos elektroniniame kataloge – mano sritis. Prisijungdami nurodykite skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį.

Skaityti daugiau...

Kviečiame žiūrėti tiesiogines transliacijas

Kovo 19–31 d.: tiesiogiai iš dirbtuvių PATS SAU „Rankdarbiai namisėdoms“

 

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos dirbtuvės PATS SAU net ir per karantiną prisideda prie neformalaus vaikų ir jaunimo ugdymo. Kovo mėnesį siūlome keletą veiklų laiką leidžiantiems namuose. Medžiagų, reikalingų kūrybai, tikrai rasite namuose, blogiausiu atveju pas kaimyną. Per tiesiogines transliacijas parodysime, kaip kiekvienas gali pasidaryti ką nors smagaus. Tad pasižiūrėkite arba susirinkę reikiamas medžiagas prisijunkite prie mūsų ir darykite kartu.

Skaityti daugiau...

Aš moku skaityti

IMG 20200225 105746

Smagu, kai matome, kaip auga mūsų mažieji draugai. O bibliotekininkės greit pastebi, kada vaikai paauga – pamažu jie išmoksta raides ir ima dėlioti jas į žodelius ir sakinukus, vis dažniau atsiverčia knygeles.

Skaityti daugiau...

Kuriame pasaką kartu

WP 20200214 002

2020 m vasario 14 d. P. Matulionio progimnazijos ikimokyklinukai pasikvietė bibliotekos darbuotojas į svečius. Kartu su vaikais prisiminėme jau žinomas pasakas, o bibliotekininkė Laima paskaitė dar negirdėtą

Skaityti daugiau...

Lietuva – tai mes

Kas gi ta Lietuva?
Upė? Ežeras? Kalva?
Gal miestelis ar pilis?
Ne! Yra tokia šalis!
Su miesteliais, kalvomis,
Su manim ir su jumis!

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija