Naujienos

Indėniška literatūra

knygu virseliai

Vyresniems skaitytojams tokia nostalgiška, o šiuolaikiniams vaikams tikriausiai dar nepažinta – indėniškoji literatūra. Kupiškio viešoji biblioteka turi nemažą indėniškų knygų pasiūlą: Liselotte Welskopf-Henrich šešių romanų ciklas „Didžiosios Lokės sūnūs", Karl May „Vinetu" trys dalys, o patiems mažiausiems Charles Thorson „Kikas" ir „Čikas ir Kikas" knygelės.

Skaityti daugiau...

Indėniška vasara

IMG 7488

 

Kupiškio viešosios bibliotekos siūloma indėniškoji stovykla „Vasaros debesėliai" sukvietė vaikus dar birželio viduryje – stovyklos veiklos vyko pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 10 iki 14 val. Kaskart susirinkdavo gana gausus 8–12 metų amžiaus vaikų būrys, o visa stovyklos programa vyko gamtoje, visai šalia bibliotekos, jos kiemelyje.

Skaityti daugiau...

Poilsis su knyga!

20180529 145251 

Visą vasarą, nuo birželio 5 d., poilsiautojai prie Kupiškio marių, turės galimybę pasinaudoti Kupiškio viešosios bibliotekos paslaugomis.

Kilnojama bibliotekėlė poilsiautojus pasitiks kiekvieną vasaros antradienio ir ketvirtadienio popietę nuo 14 iki 18 valandos.
Poilsis prie marių neprailgs skaitant knygą ar įdomesnį žurnalo numerį.

Kviečiame poilsiauti skaitant!

VASAROS STOVYKLA (8–12 METŲ VAIKAMS)


Be pavadinimo

KVIEČIA į BIBLIOTEKĄ

Jeigu tau ne mažiau kaip 8 ir ne daugiau kaip 12 metų ir vasarą norėtumei praleisti su draugais, ir mėgsti žaisti, sportuoti, piešti, tyrinėti, vaidinti ir t. t., pasitark su tėveliais ir ateik į
KUPIŠKIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS DALYVIŲ SUSIRINKIMĄ

2018 m. birželio 15 d. 10 val. Krantinės g. 24

Skaityti daugiau...

Kviečiame dalyvauti Skaitymo iššūkyje!

vasarasuknyga spalvotasVasara be knygos – ne vasara

Skaitymo iššūkis – tai varžytuvės, vykstančios nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje. Iššūkį priėmę dalyviai (amžius nesvarbus) sutinka įveikti 5 skaitymo užduotis. Šiais metais dalyviai gali registruotis bibliotekoje arba savarankiškai interneto svetainėje http://vasarasuknyga.lt/

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija