Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Kovo 11-ąją sutikome kartu

18-DSCF3502

Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną sutiko kartu su savo lankytojais. Viešosios bibliotekos direktoriaus Algirdo Venckaus iniciatyva buvo nuspręsta kovo 11-ąją paminėti kitaip – visus bibliotekos lankytojus sutikti šventiškai ir pavaišinti pačių keptais pyragaičiais. Sumanymas turėjo virsti realybe. Į veiklą įsijungė visas bibliotekos kolektyvas jau prieš keletą dienų ir pradėjo ruoštis šventei. Vieni gamino vėliavėles, karpė širdeles ir klijavo ant sienų, kiti pūtė balionus, o tretieji po darbo, namuose kepė pyragaičius. Šventinė nuotaika vyravo nuo ryto iki vakaro beveik visą savaitę.

Skaityti daugiau: Kovo 11-ąją sutikome kartu

LONDONO KNYGŲ MUGĖJE – BALTIJOS ŠALIŲ ILIUSTRATORIŲ SEMINARAS

2017-ųjų Londono knygų mugės Vaikų literatūros erdvėse kovo 15 d. vyks pokalbis su Baltijos šalių iliustratoriais ir istorijų kūrėjais.

Padėka

Kupiškio rajono savivaldybės viešąjai bibliotekai
už dalyvavimą Saugesnio interneto savaitės iniciatyvoje
 
Prie šios iniciatyvos jungėsi ir 9 padaliniai:
Adomynės, Alizavos, Antašavos, Juodpėnų, Noriūnų, Rudilių, Salamiesčio, Subačiaus ir Virbališkių.
mokiniu kodeksas

Lietuvių kalbos savaitės intelektualios pramogos progimnazijoje

7-20170222 101833

Kol vieni rengiasi Nacionalinio diktanto konkursui, Vilniaus knygų mugei ar kitokiems renginiams, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos I–IV klasių moksleiviai lietuvių kalbos savaitę pažymi varžydamiesi literatūriniuose protmūšiuose, organizuojamuose Kupiškio rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojų – vedėjos Rūtos Vilkienės bei vyresn. bibliotekininkės Laimutės Kliopkinienės. Vasario 22-ąją buvo suorganizuoti du tokie mūšiai – I–II klasių bei III–IV klasių mokiniams.

Skaityti daugiau: Lietuvių kalbos savaitės intelektualios pramogos progimnazijoje

Metų knygos rinkimai vaikams 2016 m.

17-DSCF3043

Jau dvyliktą kartą Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Šį kartą į knygų vaikams penketuką pateko J. Baltrukonytės „Filmukai", A. Jurašiaus „Akmenukų pasakos", N. Kovaliovos „Meškis ir žąsis", G. Morkūno „Traškančios žvaigždės", S. Paltanavičiaus „Maži ežiuko sapnai".
Vasario 14 dieną Kupos pradinės mokyklos bibliotekininkė A. Kiaušienė ir Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Kupos pradinėje mokykloje susitiko su ketvirtokais, kad išrinktų geriausią metų knygą. Vaikai mėgsta skaityti knygas, todėl su malonumu jas skaitė ir išradingai pristatė susirinkusiems.

Skaityti daugiau: Metų knygos rinkimai vaikams 2016 m.

Papildoma informacija