Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Metų knygos rinkimai vaikams 2016 m.

17-DSCF3043

Jau dvyliktą kartą Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Šį kartą į knygų vaikams penketuką pateko J. Baltrukonytės „Filmukai", A. Jurašiaus „Akmenukų pasakos", N. Kovaliovos „Meškis ir žąsis", G. Morkūno „Traškančios žvaigždės", S. Paltanavičiaus „Maži ežiuko sapnai".
Vasario 14 dieną Kupos pradinės mokyklos bibliotekininkė A. Kiaušienė ir Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Kupos pradinėje mokykloje susitiko su ketvirtokais, kad išrinktų geriausią metų knygą. Vaikai mėgsta skaityti knygas, todėl su malonumu jas skaitė ir išradingai pristatė susirinkusiems.

Skaityti daugiau: Metų knygos rinkimai vaikams 2016 m.

Saugesnio interneto diena Kupiškyje

07-DSCF2937

2017 m. vasario 7 d. Europoje minėta Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – paskatinti jaunus žmones saugiau ir atsakingiau naudotis internetu bendraujant, apsiperkant, siunčiantis filmus bei muziką. Ši diena taip pat prasmingai pažymėta ir Kupiškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Skaityti daugiau: Saugesnio interneto diena Kupiškyje

Snaigė Violeta – po angelo sparnu

13- DSC0069

Vasario 2-osios rytą į bibliotekos kiemą skubėjo linksmai nusiteikę mokyklos „Varpelis" priešmokyklinio ugdymo („Angeliukų") grupės vaikučiai, lydimi auklėtojų Dainos ir Gražinos. Susibūrę po žymiuoju Henriko Orakausko Angelu, vaikai dalyvavo tradicija tapusiuose skaitymuose netradicinėje erdvėje. Bibliotekininkė Laimutė Kliopkinienė jiems su vaizdinių priemonių pagalba perskaitė Onos Jautakės pasaką „Snaigė Violeta", vėliau mažieji Milvydas ir Rugilė patys perskaitė porą kūrinukų – Zitos Gaižauskaitės eilėraštį „Vasaris" bei tokiu pat pavadinimu Gintaro Patacko eilėraštį.

Skaityti daugiau: Snaigė Violeta – po angelo sparnu

Saugesnio interneto savaitė

SID 2017 logo LT max

Š. m. vasario 7 d. jau 14-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių bus minima Saugesnio interneto diena. Ši diena skirta atkreipti jaunų žmonių dėmesį į saugų elgesį internete, skatinti visuomenę saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais. Šių metų dienos šūkis – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“.

Vasario 7 d. 15 val. kviečiame visus į diskusiją saugesnio interneto tema, kuri vyks Vaikų literatūros skyriuje (III a.)

Aš ir knyga

02-PIC 0050

Kupiškio mokyklos „Varpelis" 9–10 lavinamojoje klasėje vyko edukacinė-kūrybinė veikla „Aš ir knyga" Mokiniai, kartu su specialiąją pedagoge Laura Velutiene ir auklėtoja Nijole Krasovskaja, nekantriai laukė viešnios iš Kupiškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus Laimutės Kliopkinienės. Pirmiausia Laimutė mokiniams pristatė iš bibliotekos atsineštas knygas su reprodukcijomis, iliustracijomis. Mokinukai atidžiai klausėsi pasakojimo, susidomėję vartė knygutes, dalinosi įspūdžiais, uždavinėjo klausimus.

Skaityti daugiau: Aš ir knyga

Papildoma informacija