Naujienos

Dailės pamokėlė

1-IMG 3131

Kupiškio mokykloje „Varpelis" vyko edukacinė literatūrinė dailės pamokėlė „Knygų iliustracijos". Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė L. Kliopkinienė 9–10 lavinamosios klasės moksleiviams Adrijanai, Gintarei, Emiliui ir Rokui papasakojo apie žymiausių Lietuvos dailininkų – vaikų knygų iliustratorių darbus. Susipažinome su Domicelės Tarabildienės, Taidos Balčiūnienės, Albinos Makūnaitės, Algirdo Steponavičiaus, Birutės Žilytės, Aspazijos Surgailienės, Irenos Žviliuvienės, Stasio Eidrigevičiaus iliustruotomis knygomis, gėrėjomės Kęstučio Kasparavičiaus jaukiomis iliustracijomis.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoms paskirti knygų komplektai

Metu knygos rinkimai 2016

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų bibliotekos darbuotojomis, kurių paraiškos patenkintos ir gaus po komplektą knygų „Metų knygos rinkimams"! Suaugusiųjų kategorijos knygos atiteks Skaitytojų aptarnavimo skyriui, Antašavos, Juodpėnų, Palėvenėlės ir Subačiaus padaliniams. Poezijos kategorijos - Laičių ir Lukonių padaliniams, na, o vaikiškų knygų komplektai keliaus į Vaikų literatūros skyrių, Salamiesčio bei Virbališkių padalinius!

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Vilkienė

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

plakatas 50 proc

registruokis

Literatūrinis protų mūšis

01- DSC0019

Kupos pradinėje mokykloje vaikų literatūros skyriaus darbuotojos susitiko su pačiais aktyviausiais knygų skaitytojais, kurie dalyvavo literatūriniame protų mūšyje. Šiame knygų mūšyje dalyvavo trys komandos:
„Peliukai" – Jogailė, Deividas, Gabija, Akvilė, Adrija.
„Knygų graužikai" – Ugnė, Akvilė, Matas, Danielė, Patricija.
„Knygų vaikai" – Fernanda, Mantas Emilis, Luka, Rasa.

Skaityti daugiau...

Skaitėm rudens laiškus

01- DSC0012

Spalvingu lapų kilimu nuklotais šaligatviais, krintant margaspalviam „lietui" skubėjome į „Varpelio" mokyklą. Ten mūsų jau laukė „Angeliukų" grupės vaikučiai su auklėtoja Daina. Neišsigandom didelės šalnos ir visi smagiai pabendravom.

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija