Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Naujienos

Smagios akimirkos išvykoje Panevėžyje

36-DSCF1686

Tris dienas vyko 21-oji tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „EXPO Aukštaitija 2016" Panevėžyje. Bibliotekų metais vykusioje parodoje dalyvavo nemažai Aukštaitijos regiono bibliotekų, kurios kvietė dalyvauti įvairiausiose edukacinėse programose, leidiniais pristatė savo kraštą.
Spalio 1 d., Aukštaitijos bibliotekų stendo šeimininkai – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Rima Maselytė, linksmieji „darbščiųjų bitučių" personažai bei kiti bibliotekininkai laukė atvykstančių ir Kupiškio viešosios bibliotekos darbuotojų. Parodos lankytojams kupiškėnai padovanojo daug gražių akimirkų ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems.

Skaityti daugiau: Smagios akimirkos išvykoje Panevėžyje

Kupos mokykloje pristatytos naujos knygos vaikams

Picture 016

 

Prasidėjus renovacijos darbams viešojoje bibliotekoje, bibliotekininkai įvairiais būdais stengiasi neatsiriboti nuo savo skaitytojų, tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų. Laikinai uždarius trečiąjį bibliotekos aukštą, kur buvo įsikūręs Vaikų literatūros skyrius, savo mažuosius skaitytojus, bibliotekininkės aplanko pačios.

Skaityti daugiau: Kupos mokykloje pristatytos naujos knygos vaikams

Kviečiame apsilankyti parodoje

expo naujienoms

Knygų bičiulių klubo veikla prasidėjo

Rugsėjo 16-17 dienomis vyko pirmieji šio sezono užsiėmimai vaikams „Knygų bičiulių klube". Renovacijos darbai trumpam sutrukdė šiuos užsiėmimus vykdyti Vaikų literatūros skyriuje, bet džiugu, jog „po savo sparneliu" priglaudė Kupiškio etnografijos muziejus, jame esančioje edukacijų klasėje vaikai pirmąją dieną jaukiai įsitaisę braižė žemėlapius pagal Janošo knygą „Panama labai graži".

Skaityti daugiau: Knygų bičiulių klubo veikla prasidėjo

„Vasara su knyga“ sujungė Lietuvos bibliotekas

Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia susitikti įspūdingose „Vasaros su knyga" išlydėtuvėse rugsėjo 8 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.
Atvykę į skaitymo festivalį „Aš žinau, ką tu skaitei aną vasarą" galėsite užsukti į keturias skirtingas erdves – Literatūrinę vaistinę, Išmaniojo skaitymo erdvę, Knygos sceną bei Susitikimų gatvę. Čia vyks kultūriniai renginiai, susitikimai su autoriais ir kūrėjais, taip pat galėsite susirasti literatūrinį receptą nuo įvairių ligų, sužinoti apie naująsias skaitymo technologijas, o jaukią renginio atmosferą kurs čia pat atliekamos muzikos skambesys.
Kūrybinio konkurso vasara su knyga finalas

Skaityti daugiau: „Vasara su knyga“ sujungė Lietuvos bibliotekas

Papildoma informacija