Naujienos

2016-aisias – Bibliotekų metais į duris beldžiasi virtualioji realybė

Baigiasi 2016-ieji – Bibliotekų metai, per kuriuos šalyje įvyko rekordinis renginių, projektų ir įvykių skaičius. Pagrindiniai šių metų veiklos akcentai buvo KNYGA ir SKAITYMAS, sutelkę visuomenę atrasti skaitymo malonumą. Tačiau šalia knygų bibliotekose įsitvirtino daug naujoviškų paslaugų, tarp kurių jau galima pamatyti ir virtualiosios realybės ekspoziciją – pirmą tokią Europoje.

Skaityti daugiau...

Dailės pamokėlė

1-IMG 3131

Kupiškio mokykloje „Varpelis" vyko edukacinė literatūrinė dailės pamokėlė „Knygų iliustracijos". Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė L. Kliopkinienė 9–10 lavinamosios klasės moksleiviams Adrijanai, Gintarei, Emiliui ir Rokui papasakojo apie žymiausių Lietuvos dailininkų – vaikų knygų iliustratorių darbus. Susipažinome su Domicelės Tarabildienės, Taidos Balčiūnienės, Albinos Makūnaitės, Algirdo Steponavičiaus, Birutės Žilytės, Aspazijos Surgailienės, Irenos Žviliuvienės, Stasio Eidrigevičiaus iliustruotomis knygomis, gėrėjomės Kęstučio Kasparavičiaus jaukiomis iliustracijomis.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoms paskirti knygų komplektai

Metu knygos rinkimai 2016

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų bibliotekos darbuotojomis, kurių paraiškos patenkintos ir gaus po komplektą knygų „Metų knygos rinkimams"! Suaugusiųjų kategorijos knygos atiteks Skaitytojų aptarnavimo skyriui, Antašavos, Juodpėnų, Palėvenėlės ir Subačiaus padaliniams. Poezijos kategorijos - Laičių ir Lukonių padaliniams, na, o vaikiškų knygų komplektai keliaus į Vaikų literatūros skyrių, Salamiesčio bei Virbališkių padalinius!

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Vilkienė

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

plakatas 50 proc

registruokis

Papildoma informacija