Naujienos

Draugystė su piene

5-DSCF6956

Ką patartumėte bibliotekininkei, jei šiandien penktadienis ir dar trylikta mėnesio diena, o jai labai liūdna ir nėra nuotaikos?
Bet juk nėra padėties be išeities. Taip ir nutiko, nes į vaikų biblioteką pasikeisti knygelių atskubėjo vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" „Boružėlių" grupės vaikučiai su auktėtoja Edita Tuzikiene. O šaunuolė Augustė davė gerą patarimą – reikia paskaityti pasakų knygą. (Ir iš kur tie vaikai žino apie biblioterapiją?!)

Skaityti daugiau...

Svečiuose noriūniečiai

1-DSCF6814

 

Vasario 12 d. Vaikų literatūros skyriuje trumpai apsilankė Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos 2 kl. mokinukai su mokytoja Ekaterina Vanagiene, bet pažadėjo dar kartą atvažiuoti ir pasisvečiuoti ilgiau: susipažinti su esama literatūra bei pažaisti Žaislotekoje.

Skaityti daugiau...

Metų knygos paaugliams rinkimai Kupiškyje

26-DSCF6792

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Šią akciją, įtrauktą į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, o nuo 2010-ųjų metų įsijungė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

Skaityti daugiau...

Geografinės kelionės mažiesiems

04-DSC03087

 

Mūsų planeta Žemė labai graži – tai mėlynai baltas rutulys beribėje Visatoje. Kad pamatytume jos grožį reikia pakilti labai aukštai – kaip paukščiai, o geriausia – nuvykti į kosminę stotį.

Skaityti daugiau...

Populiariausių knygų BANKAS

Projekto dalyvių mintys apie knygas:

 
Tris mėnesius trukęs projektas „Skaityti – tai nuolat tobulėti" baigiasi. Kaip žinote, projekto lėšomis buvo nupirkti šeši lietuvių autorių knygų rinkiniai, kurie iškeliavo į Noriūnų, Subačiaus, Skapiškio, Šepetos bibliotekas, Alizavos pagrindinę mokyklą ir P. Matulionio progimnaziją. V–VIII klasių mokiniai jas aktyviai skaitė ir balsavo viešosios bibliotekos svetainėje www.kupiskiovb.lt už labiausiai patikusią knygą. Paskutinį, lapkričio mėnesį, daugiausia skaitytojų balsų sulaukė Dariaus Rekio knyga „Viską susapnuoti dar kartą".

Skaityti daugiau...

Papildoma informacija